חשד: בת 3 הושארה לבד בדירה ונפלה מקומה 5

כוחות מד"א ומשטרה הוזעקו לזירה, ברחוב ההגנה בפתח תקווה, שם נמצאה הפעוטה כשהיא חבולה קשות בכל חלקי גופה לאחר שנפלה מגובה. השוטרים פרצו לדירה שממנה ייתכן שנפלה. במקום לא נמצא איש

ארכיון (דוברות מד"א)

פעוטה בת שלוש נפלה הלילה (שבת) מחלון שממוקם ככל הנראה בקומה החמישית בבניין ברחוב ההגנה בפתח תקווה. שוטרים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום פרצו לדירה - שבה לא שהה באותה שעה איש. מצבה של הפעוטה קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הפעוטה, שנתקעה על גג הקומה השניה, סובלת מפגיעת בטן וכן משברים בגפיים. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו לזירה העניקו לפעוטה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים בילינסון להמשך טיפול, כשהיא בהכרה מלאה אך סובלת מפגיעה רב מערכתית.

המשטרה פתחה בחקירת המקרה. לדברי מתנדב "איחוד הצלה", אלחנן ויצטום, "כשהגעתי לזירה הילדה עדיין הייתה עדיין על גגון בקומה הראשונה לאחר שנפלה מקומה חמישית. הילדה היתה בהכרה וסבלה מחבלות ופציעות ולאחר סיוע של צוותי כיבוי ואזרחים הילדה חולצה דרך חלון של אחד השכנים כשהיא בהכרה. יחד עם חובש משטרתי וחובשים המתנדבים ביחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

חובש בכיר במגן דוד אדום ספיר טטיילבאום ופאראמדיק מגן דוד אדום יניב יוסף סיפרו: "כשהגענו למקום אנשים הובילו אותנו לגג בטון פתוח בגובה של קומה ראשונה ללא גישה, שם שכבה פעוטה כבת 3 בהכרה מלאה. טיפסנו ונכנסנו עם הציוד הרפואי דרך חלון של אחד השכנים ובהמשך בסיוע של הכבוי הורדנו אותה ותוך פינוי לבית החולים הענקנו לה טיפול רפואי, היא הייתה כאובה וסבלה מפגיעה רב מערכתית כשמצבה מוגדר קשה ויציב".