תחזית מזג האוויר: שבת חמימה ומתאימה לטיולים

שבוע נוסף של הפכפכות במזג האוויר מסתיים ביום חמים ומקסים שמתאים לטיולים ולכל סוג של פעילות מחוץ לבית. מחר החום יישאר, אבל עננים יביאו איתם גם גשם קל. השרב צפוי להישבר ביום שני

שבת חמימה ומזמינה לטיולים (פלאש 90, דודו גרישפן)

עדיין אביב בחוץ, עוד לפני שהוא בכלל מגיע רשמית: מזג האוויר ההפכפך של התקופה האחרונה במסגרתו ישנם ימים חמים עם שרב שנשבר ואחריו גשם וקור נמשך - וילווה אותנו גם בימים הקרובים. היום (שבת) מזג האוויר יהיה חמים ונעים ומותאם לטיולים ולכל סוג של פעילות מחוץ לבית. האווירה בחוץ נעימה, אבל לא אביבית כמו שהיינו מצפים - זאת עקב העננים הרבים שמכסים את השמיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מזג האוויר היום חמים ויבש, והטמרפטורות החזויות הן: בקצרין, בתל אביב, בערד ובאשקלון יימדדו 25 מעלות בשעות הצהריים, בנהריה ובטייבה 26, בצפת 22, בחיפה, בנצרת, באריאל ובירושלים 23, בטבריה 28, בבית שמש, ברחובות ובשדרות 27 מעלות, בבאר שבע ובים המלח 28, במצפה רמון 24 ובאילת יימדדו 31 מעלות בשעות הצהריים.

מחר ייתכן גשם מקומי - זאת על רקע שקע שרבי שיביא איתו גם עננות מרובה. ביום שני יירד גשם בעיקר בצפון והשרב צפוי להישבר במהלך היום עם גשם בחלקים נוספים של המדינה, שיכול להיות מלווה גם בסופות רעמים. לקראת אמצע השבוע - שינוי מוחלט באווירה, ו"חזרה" לחורף: ביום שלישי יהיה קר, וכך גם ברביעי - אז יירד גשם מקומי בעיקר בצפון הארץ.