"מפחד ללכת לישון ולא לקום"

חיים שרביט, בן 16, אהב ללמוד ולשחק כדורסל - עד שגילה כי הוא סובל מסרטן בעצמות. הרופאים בישרו לו כי רק טיפול נדיר ויקר עשוי להציל את חייו. כעת מנסה משפחתו למצוא מימון להליך שעולה מאות אלפי שקלים

חיים שרביט גילה בגיל 16 שלקה במחלת הסרטן וכי הטיפולים הכימותרפיים לא יכולים לסייע לו. את התחושות הקשות הוא לקח איתו לרשת שם הוא משתף את הגולשים במאבק על חייו. עכשיו, בני משפחתו מנסים להשיג את המימון לטיפול היקר והיחיד שיכול להציל את חייו.

לתרומות עבור חיים שרביט: 03-9250505

לעדכונים נוספים ולהעברת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שדיווח על כאבים ונבדק, נאלצו הרופאים לבשר לבן ה-16 שהוא סובל מסרטן העצמות בדרגה 4. את השיעורים בבית הספר ואת אימוני הכדורסל, המשחק בו הצטיין, החליפו טיפולי הכימותרפיה.

חיים עבר באחרונה בדיקה גנטית מיוחדת שנועדה למצוא עבורו טיפול ייעודי, אלא שהליך מסוג זה עשוי לעלות מאות אלפי שקלים. בני משפחתו, יחד עם עמותת "קו לחיים" מנסים כעת לגייס את הסכום שיציל את חייו.

אתמול בערב התכנסו אמנים רבים במרכז הקונגרסים בחיפה לערב של מוזיקה במטרה לאסוף כסף לטיפולים היקרים של חיים. "יש לי פחד ללכת לישון בלילה ומחר לא לקום", הוא מספר. "אני עושה את מה שאני יכול כדי להגיע לבוקר של אחרי ולהגיד חיים - הצלחת".