שרב בתחילת מרס: "יום מושלם לים"

רבים בחרו לנצל את השרב שנחת בסוף החורף דווקא בחוף הים. טרה מאנגליה לא ציפתה שתזכה לימים של קיץ, אור הגיע לראשונה לחוף מאז תחילת החורף ואולה ואנג'ליקה לקחו יום חופש במיוחד: "מנצלים כל דקה של שמש"

חוף גורדון, היום (עזרי עמרם)

חוף גורדון בת"א התמלא היום (רביעי) במבלים שהגיעו להצטנן בשרב הפתאומי של תחילת חודש מרס. על אף השיפוצים האינטנסיביים בחוף, למבלים הבנייה ככל הנראה לא הפריעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טרה, תיירת מאנגליה הזמינה את חופשתה בישראל חודשים מראש, ולא דמיינה שתזכה ליום בחוף הים. "המים קרים אבל מרעננים מאוד", היא מספרת. "כולי תקווה שגם מחר אספיק להגיע לכאן לכמה שעות, אני חוששת שלא הבאתי איתי מספיק בגדים קצרים".

"השמש קצת נעלמה" (עזרי עמרם)

אור, הגיע בפעם הראשונה לים בחודשים האחרונים. "השמש מעט התחבאה, אז לא קיבלנו יום מושלם, אבל זו אחלה סיומת לחופשת הסמסטר ולתחילת השנה האחרונה שלי בלימודים", הוא אומר. "בעיקר שיחקנו מטקות כי המים עדיין קרים, אבל היה שווה בשביל חווית ההתרעננות". דביר, חברו מצנן את ההתרגשות ומזכיר שכבר מחר החורף חוזר לסבב נוסף. "אבל מנצלים כל דקה של שמש שאפשר".

מצטננים גם בבריכת גורדון, היום

אולה ואנג'ליקה סיימו מוקדם את יום עבודתן כדי לנצל את שעות השמש. "ראינו את התחזית והחלטנו לעשות חצי יום חופש, אבל אנחנו לא נכנסות למים, מה פתאום!", הן מזדעקות.