בני משפחת המאבטח שנפצע צפו בתיעוד הפיגוע - והתמוטטו: "תתפללו בשבילו"

בזמן שהרופאים נלחמים לייצב את מצבו של צביקה כהן, המאבטח מהקניון במעלה אדומים שנפצע באורח קשה מאוד בפיגוע בסוף השבוע, צפו בני משפחתו בתיעוד הקשה של הפיגוע - בו נראה המחבל הולם בו שוב ושוב בגרזן. "הוא התבוסס בדמו דקות ארוכות, הרופאים הפסיקו את הניתוח באמצע כי מצבו הידרדר. תתפללו עבורו", קורא אחיו בכאב

בני המשפחה התמוטטו. צביקה כהן

התיעוד הקשה של רגעי הפיגוע טלטל את בני המשפחה: משפחתו של צביקה כהן, המאבטח שנפצע באורח קשה מאוד בפיגוע בקניון במעלה אדומים, צפתה היום (ראשון) לראשונה בסרטון מצלמות האבטחה שתיעד את הפיגוע - בו נראים הרגעים הקשים למדי, בהם המחבל נראה הולם בו במכות גרזן.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר הצפייה בסרטון המטלטל, קרובי משפחתו של כהן התמוטטו - בהם הוריו ואחיו רחמים, הסובל מפוסט טראומה לאחר שנפצע בפיגוע דקירה בתחילת האינתיפאדה השנייה בשנת 2000. בנו בן ה-8 של רחמים, קיבל אמש בוואטסאפ את הסרטון, צפה בו - ומאז הוא שרוי במצב נפשי קשה.

מתוך תיעוד הפיגוע


משה, אח נוסף של צביקה, נחנק מדמעות לאחר הצפייה בסרטון - וביקש מעם ישראל להתפלל עליו. "הרופאים עצרו את הניתוח באמצע עקב הידרדרות שחלה במצבו. הוא סובל מפציעות קשות ביד, בריאות, בעורף ובראש", הוא מספר בכאב.

יומיים לאחר הפיגוע הקשה, עולה מהחקירה כי המחבל עבד במעדנייה בסופי השבוע, הכיר את צביקה שאותו תקף, וכי למעשה הם נפגשו כעניין שבשגרה כיוון שהמחבל נהג לבקש ממנו מפתחות על מנת להיכנס לבית העסק.

הלם שוב ושוב בגרזן. המחבל


"כשצביקה קם לעזור לו, תקף אותו המחבל - ופצע אותו באורח קשה מאוד, לאחר שהלם בו שוב ושוב עם הגרזן", מספר משה. "הוא התבוסס בדמו במשך 20 דקות עד ששני מנקים שהגיעו למקום הבחינו בו - והזעיקו את כוחות ההצלה".