צפו: שלמה ארצי בשיר לזכרו של ראש הממשלה לשעבר שרון

במהלך האזכרה במלאת שנתיים למותו, הגיע הזמר לטקס על גבעת הכלניות שבחוות השקמים - שם הקדיש שיר לשרון המנוח. "אני זוכר שהוא התקשר אליי ושאל אם הוא מפריע", סיפר, "הוא ביקש ממני לבוא לחוה ואמרתי לו שלא נעים לי. באתי היום לשיר לו"

"אריק ביקש ממני לבוא, אז באתי": על גבעת הכלניות שבחוות השקמים נערך היום (שישי) טקס זיכרון במלאת שנתיים למותו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון. לטקס הגיעו קרובי משפחתו של שרון, חברים ומכרים, וגם הזמר שלמה ארצי, שריגש את הנוכחים עם שיר שביצע לזכרו.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ארצי ביצע את השירים "יותר מזה אנחנו לא צריכים" ו"האיש ההוא" לזכרו של שרון, וסיפר לנוכחים על שיחת טלפון שקיבל משרון, שנתיים לאחר שנכנס לתפקידו כראש הממשלה: "הייתי באולפן ההקלטות ושמתי לב שכל הבוקר חיפשו אותי בטלפון ממספר עלום".

"לקח 3 ימים עד שהואלתי להרים את הטלפון ואז הקול שמעבר לקו אמר: 'שלום שלמה, זה אריק שרון', אני מפריע לך?", סיפר ארצי, שאמר שהשיב לשרון: "לא, אני באמצע האולפן".

שנתיים למותו. שרון ז"ל (רויטרס)


"אתה בטוח שאני לא מפריע לך?", שב ושאל שרון, ואז ארצי לקח הפסקה ודיבר עם ראש הממשלה במשך חצי שעה. "שאלתי אותו למה הוא צלצל אליי והוא סיפר שהוא שמע שהגנתי עליו בפינה שלי ברדיו, אחרי שתקפו אותו בתקשורת על שנסע עם בנו עמרי לאמריקה", הוסיף ארצי. "הוא שאל אותי אם אני רוצה לבוא לחווה", אמרתי לו: 'תשמע, לא נעים לי'. היום אני אומר לאריק: 'הנה, באתי'".