פציעת הפעוטה: גרסאות ההורים סותרות

בבית החולים ממשיכים הרופאים להיאבק על חיי בת שנתיים שמאושפזת במצב קשה מאוד בעקבות פגיעת ראש. גרסאות ההורים, שנעצרו, סותרות זו את זו ואת הממצאים בבית. האם אמרה לעורך דינה: "לא עשיתי שום דבר רע, אני רוצה את הבת שלי"

אילוסטרציה (רויטרס)

משטרת רחובות תבקש מחר (שישי) להאריך את מעצרם של זוג הורים בשנות ה-30 לחייהם מאזור השפלה. החשד הוא שרשלנות שלהם הובילה לפציעה הקשה של בתם - פעוטה בת שנתיים שמאושפזת בבית החולים במצב קשה מאוד עם פגיעת ראש חמורה. הפעוטה סובלת מדימום משמעותי וקיים חשש לחייה.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בבית החולים שניידר בפתח תקווה מיהרו לדווח למשטרה על מצבה של הפעוטה עם אשפוזה. בשלב זה זימנה המשטרה את ההורים למסור עדות ובמקביל שלחה חוקרים לבית המשפחה כדי לאסוף ממצאים.

החוקרים החליטו להפריד בין ההורים ולעמת אותם עם הממצאים מהבית ואז התגלה כי ישנן סתירות - הן בשתי הגרסאות של ההורים והן בין הגרסאות לבין הממצאים בבית. בשלב זה מתמקדים במשטרה בחשד לרשלנות ומדגישים כי להורים אין עבר של אלימות כלפי ילדיהם. לבני הזוג עוד ילדה בת 3 שמטופלת על ידי סבתה. גם מחלקת הרווחה ביישוב שבו מתגוררת המשפחה עודכנה בפרטים.

"רוצה את הבת שלי"

"אמרתי לשוטרים שלא עשיתי שום דבר רע, אני לא מבינה למה זורקים אותי למעצר, אני רוצה את הבת שלי", אמרה האם לעו"ד רן אלון שמייצג אותה מטעם הסנגוריה הציבורית. "ברגע שראיתי שהיא נפצעה מיד הלכתי איתה לבית החולים. בבקשה שחררו אותי כדי שאוכל להיות איתה".

עו"ד אלון מדגיש כי האם מכחישה כל חשד למעורבות בפלילים והוסיף כי מצבה הנפשי קשה מאוד. מחר הוא יבקש מבית המשפט לשחררה לאלתר כדי שתוכל להיות עם בתה. "מדובר באם מסורה לבנותיה, שכל מה שעומד לנגד עיניה כרגע זו הדאגה לשלום בתה התינוקת ורצונה העז להיות לצידה", אמר. "מדובר באישה נורמטיבית שלראשונה בחייה מוצאת את עצמה לפתח במעצר. מגרסתה לא עולה כל מעשה פלילי מצידה".

"מעולם לא היו תלונות כנגד האב על אלימות במשפחה או אלימות כלפי בנותיו", מסר עו"ד גיל גבאי שמייצג את האב מטעם הסנגוריה הציבורית. "האב מכחיש את החשדות שהועלו כנגדו. לאחר שנפצעה, ההורים הם שלקחו אותה לטיפול. כרגע כל מה שמעסיק את האב זו החלמה מהירה של בתו".