"כשאליאב נהרג זה אותו כאב כמו כשבניה נהרג"

השכול לא זר לחיה ואיל גלמן, גיסתו ואחיו של רב סרן אליאב גלמן שנהרג אתמול במהלך ניסיון הפיגוע בגוש עציון. חיה, אחותו של רב סרן בניה שראל ז"ל שנהרג במבצע צוק איתן ובעלה, נאלצו השבוע לחוות את הכאב בפעם השניה. "כשאחי נהרג הרגשתי כאילו משהו ממני נקרע", היא סיפרה בדמעות

אתמול (רביעי) הובא למנוחות רב סרן אליאב גלמן ז"ל שנורה בשוגג במהלך ניסיון הפיגוע בגוש עציון. אחיו של אליאב, איל, נשוי לחיה, אחותו של רב סרן בניה שראל ז"ל שנהרג במבצע צוק איתן. "הצטרפנו כבר אז למשפחת השכול, ועכשיו אנחנו עדיין חלק ממנה", אמרו בני הזוג שהפכו לשני אחים שכולים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אליאב ז"ל הותיר אחריו אישה בחודש השביעי להריונה ושני ילדים בני שנתיים וחמש. רק לפני מספר חודשים השתחרר משירות קבע בצבא ומשפחתו סיפרה המשפחה כי לפני 4 חודשים קיבלו אותו בחזרה. הם תיארו איך עוד הספקיו לטייל ביחד, אפילו ליהנות מכלניות בדרום אדום, עד שנהרג אתמול מירי כוחותינו.

הותיר אחריו אישה בהריון ושני ילדים. אליא

הספיקו לטייל יחד מאז השתחרר. אליאב ז"ל ו

"לפני שנה וחצי כשאחי נהרג הרגשתי כאילו משהו ממני נקרע", סיפרה בדמעות חיה, אחותו של בניה ז"ל. "שאלתי את איל אם הוא מרגיש משהו אחר כשאחיו אליאב נהרג, אם זה כאב אחר מאשר כשבניה נהרג והוא אמר לי שלא, שזה אותו כאב. גם אני מרגישה אותו כאב. נכונה לכולנו תקופה ארוכה וקשה שיש בה עליות ומורדות, אבל המטרה שלנו זה למעלה, לבחור בחיים ולהמשיך לגדל משפחות שמחות וברוכות ילדים ולהיאחז בארץ שלנו, בכל מקום בארץ שלנו, גם כשהמחיר הוא קשה ואנחנו לצערנו חווים אותו שנית", הוסיפה.

אליאב גלמן, בן 31 מכרמי צור נהרג במהלך ניסיון הפיגוע שאירע אתמול בצומת גוש עציון. מחקירת האירוע עולה כי גלמן עמד בצומת גוש עציון עם אדם נוסף לכיוון דרום, כשהמחבל הפלסטיני החל לרוץ לעברו. אליאב הבחין בו מתקרב, הסתובב, שלף לעברו את נשקו האישי ולפי עדי ראייה אף הספיק לירות שני כדורים.

מיד לאחר מכן נפגע גלמן בפלג גופו העליון, ככל הנראה מכדור שנורה לעבר מהחבל. הכדור נורה על ידי חיילים שעמדו במרחק של כמה עשרות מטרים, והבחינו במחבל רץ לעבר אליאב. הם ירו בו ואחד הכדורים פגע בשוגג באליאב שנפצע אנושות. הוא פונה לבית החולים שערי צדק בירושלים, שם נלחמו הרופאים על חייו במשך שעתיים, אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.