"המטרה - עוד שוטרים מוסלמים"

מפכ"ל המשטרה והשר לביטחון פנים הדגישו היום בטקס מינוי מפקד מחוז צפון במשטרה כי חשוב לחזק הקשר עם האוכלוסייה המוסלמית. "ככל שנשכיל לפעול מול האוכלוסייה, גם האכיפה והמעצרים יתפסו כשירות לציבור", הסביר המפכ"ל, והשר הוסיף: "אנחנו רוצים להדק קשר עם האוכלוסייה ולעשות יותר - זה האתגר"

ארדן. "זה האתגר" (פלאש 90)

השר לביטחון פנים גלעד ארדן מצהיר כי ברצונו לגייס יותר שוטרים מוסלמים לשורות המשטרה. "אנחנו רוצים להדק קשר עם האוכלוסייה ולעשות יותר", הסביר, "זה אתגר שלי ושל המפכ"ל. נעמיק בכל הארץ, נתמקד בעיקר בהליכה רגלית ברחובות".

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בטקס מינוי מפקד מחוז צפון של המשטרה מוקדם יותר היום (שלישי) הוסיף השר כי "תחושת הביטחון בצפון חייבת להיות לפחות שווה לביטחון במרכז הארץ - כאשר אנחנו מקבלים כוח אדם, קודם כל יחוזקו תחנות בצפון ובדרום".

אלשיך. "הכל תלוי במפקדים" (חדשות 2)
מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך נשא דברים גם הוא בטקס, וסיפר כי "המשטרה עוסקת לאחרונה באינטנסיביות בהעמקת שיתוף הפעולה עם האוכלוסייה הערבית תוך פתיחת נקודות ותחנות ביישובים הערביים וגיוס מסיבי של שוטרים מהמגזר המוסלמי".

המפכ"ל אף הזהיר כי "הנבואה 'מצפון תיפתח הרעה' עדיין רלוונטית - ככל שנשכיל לפעול מול האוכלוסייה, גם האכיפה והמעצרים יתפסו כשירות לציבור. הכל תלוי במפקדים".