בקי גריפין: "אייל ברקוביץ' דחף לי ידיים למכנסיים"

אשת הטלוויזיה ושדרנית הספורט פרסמה פוסט זועם נגד כדורגלן העבר ובו האשימה אותו בתקיפה מינית. "הוא עקב אחריי לבר שם הוא דחף לי בכוח ידיים למכנסיים", ציינה. "הוא ניסה לגרום לי ללכת איתו לחדר שלו בבית מלון כי הוא 'מת לקרוע לי ת'צורה'". ברקוביץ' בתגובה: "מדובר בשקרנית, לא היה ולא נברא"

שדרית הספורט ומנחת הטלוויזיה בעבר בקי גריפין פרסמה היום (חמישי) פוסט חריף נגד כדורגלן העבר אייל ברקוביץ', המאשים אותו בביצוע מעשה מגונה והטרדה מינית. "הוא דחף לי בכוח ידיים למכנסיים", תיארה גריפין.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

את הדברים כתבה גריפין בתגובה לפוסט אחר שהעלה עורך כלכליסט אוריאל דסקל, ובו צילום מסך של חילופי הודעות בין ברקוביץ' ומנחה הטלוויזיה חיים אתגר, בו קילל וכתב: "תזדיין יא הומו". הגידופים מצד ברקוביץ' כלפי אתגר הגיעו בעקבות תחקיר שנערך עליו לתכנית "אנשים".  

"מעבר לפירוט של אוריאל דסקל כאן לגבי התופעה ושמה ברקוביץ', רק אוסיף שהוא עקב אחרי עם הרכב פעם ממסעדה (הקיוטו בהרצליה) לבר (האייס בתל אביב)", ציינה גריפין. "שם הוא דחף לי בכוח ידיים למכנסיים - במקום הומה אדם - ומן הסתם העפתי אותו ממני".

הפוסט שהעלתה גריפין

"הוא המשיך, וניסה לגרום לי לעזוב את המקום כדי ללכת איתו לחדר שלו בבית מלון כי הוא היה לדבריו "מת לקרוע לי ת'צורה'", המשיכה גריפין. "אני מוכרחה לציין שעד אותו ערב לא הייתה לי שום היכרות מוקדמת עם האיש שבעיניי דוחה מכל מבחינה. הוא גם היה כבר נשוי".

"מעבר לכעס מהחוצפה המטורפת - הרגשתי בעיקר עלבון והשפלה", הוסיפה. "מי הוא חושב שהוא? חתיכת אפס. היה ברור שהוא חי בתחושה שהכל מותר ומגיע לו. הוא מעל כולם וגם מעל החוק. כי כן, מה שאייל ברקוביץ׳ עשה לי זו עבירה פלילית. וברור לכם, שאני לא היחידה, נכון?".

שוקל להגיש תביעה. ברקוביץ' (חדשות 2)

אייל ברקוביץ' מסר לחדשות 2 בתגובה: "לא היו דברים מעולם. מדובר בשקרנית, לא היה ולא נברא. אני לא יודע אפילו איך היא נראית. אני כבר אתייעץ עם עורך הדין שלי ואגיש נגדה תביעה".