התאונה הקטלנית: סיפורי ההרוגים

הותרו לפרסום שמות הרוגי התאונה הקטלנית אמש בכביש 1: חנה פשה פרנקל, שבעלה נפצע קל; ישראל וינברג, שהיה בדרך לחתונת בן דודו; יעקב מאיר חשין, שעמד לפגוש בת זוג בשלב מתקדם של שידוך; לוי יצחק אמדדי, שחבריו מספרים כי "תמיד היה עם חיוך על הפנים"; לאה מלמוד, מורה בסמינר ; ואהרן מרדכי כהן, רק בן 18

ארבעת ההרוגים ששמם הותר לפרסום

לתאונה הקטלנית בכביש 1 נוספים תמונות ושמות: הותרו לפרסום שמות ששת ההרוגים בתאונה הקטלנית אמש (ראשון) בכביש 1. ההרוגים הם חנה פשה פרנקל (23), ישראל וינברג (26), יעקב מאיר חשין (27), לוי יצחק אמדדי (17), לאה מלמוד (61) ואהרן מרדכי כהן (18).

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - כנסו לחדשות 2 בפייסבוק

יעקב מאיר חשין ז"ל היה תושב שכונת מאה שערים בירושלים ולמד בישיבה של חסידות ברסלב. לפי אתר "בחדרי חרדים", חשין המנוח נסע בקו 402 לפגוש בת זוג פוטנציאלית במסגרת שידוך בבני ברק. לפני מספר שנים שכל את חברו הטוב הרב שמואל יצחק דייטש ז"ל, גם כן בתאונת דרכים.

ישראל וינברג ז"ל היה תושב ירושלים, ועשה דרכו באוטובוס בדרך לחתונת בן דודו. לדברי חבריו, וינברג "תמיד אהב לעזור לזולת והיה עם חיוך על הפנים". הלווייתו תתקיים היום בשעה 10:30 מבית הלוויות שמגר להר המנוחות, שם יובא למנוחות.

זירת התאונה, אתמול (פלאש 90)

ההרוג השלישי ששמו הותר לפרסום הוא לוי יצחק אמדדי ז"ל, רק בן 17. לדברי מכריו, אמדדי "היה בחור עדין, צנוע ואהוב על כולם. הוא הקפיד על כבודם של אחרים וכולם העריכו אותו בחזרה. כשהישיבה לא הייתה מסודרת, הוא נהג להחזיר כל ספר למקום", הוסיפו.

ההרוגה הרביעית, חנה פשה פרנקל - גם היא מירושלים - נסעה באוטובוס לצד בעלה, שנפצע קל בתאונה. ההרוגה החמישית היא לאה מלמוד, מורה בסמינר מנדלסון בירושלים. "מדובר במשפחה שקטה ופשוטה, שהקדישה את כל חייה לחינוך", אמרו השכנים. ההרוג השישי הוא אהרן מרדכי כהן, שזוהה רק מספר שעות לאחר התאונה לאחר שתעודת הזהות שלו נמצאה במשטרה. 

יהי זכרם ברוך.