שיפור במצבם של הצעירים מאשדוד שהתמוטטו לאחר בילוי

מבית החולים קפלן ברחובות נמסר כי חל שיפור במצבם של השניים, בני 23, שאיבדו את הכרתם לאחר ששבו מבילוי בתל אביב. השניים הופנו לטיפול נמרץ, והרופאים ערכו להם בדיקות דם על מנת לגלות אם צרכו סמים או אלכוהול

ארכיון (רויטרס)

מצבם של הצעירים שהתמוטטו משתפר: לאחר שהבוקר (שישי) פונו שני צעירים כבני 23 מאשדוד במצב קשה לבית החולים לאחר שחזרו מבילוי בתל אביב ונמצאו מחוסרי הכרה, מהמרכז הרפואי "קפלן" ברחובות נמסר כי חל שיפור במצבם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבית החולים מסרו כי הם עדיין מצויים במצב של ערפול חושים, אך המדדים בגופם תקינים מבחינת תפקוד ונשימה. הם הופנו לטיפול נמרץ, והרופאים עורכים בדיקות דם על מנת להבין אם סמים או אלכוהול הובילו להתמוטטות שחוו.

שתי בחורות שבילו עם השניים בתל אביב, החזירו אותם לדירה. לאחר שהשתיים גילו כי השניים לא מתעוררים ולא מגיבים גם לאחר מספר שעות - הן הזעיקו את צוותי מד"א. השניים פונו במצב קשה אך יציב לבית החולים קפלן ברחובות. בשלב זה, כאמור, עדיין לא ידוע האם הצעירים צרכו סמים או אלכוהול, ונסיבות המקרה נבדקות.

מושית פישר

בסוף השבוע האחרון אירע מקרה דומה, כאשר הצעירה מושית פישר בת ה-23 התמוטטה לאחר שחזרה מבילוי. בן זוגה לשעבר ואדם נוסף נעצרו בחשוד שסיפקו לה סם מסוכן.

המאבק על חייה של פישר נמשך, ובמשטרה עדיין מנסים להבין אם נטלה ביודעין את סם האקסטזי שגרם לאשפוזה או שמישהו הכניס אותו ללא ידיעתה למשקה ששתתה. אתמול היא פקחה לראשונה את עיניה בבית החולים איכילוב בתל אביב, והערב תשודר כתבה ב"אולפן שישי" על התמודדותה של המשפחה.

מעצרו של הוד זכות, בן זוגה לשעבר של פישר, הוארך- ומועדון הבלוק בו אירעה התקרית נסגר זמנית בהסכמת הבעלים. הטוען המשטרתי בתיק, משה פרויסטרו, אמר השבוע במהלך אחד הדיונים כי החשוד "ידע כי פישר לקחה בעבר סם דומה בחו"ל וזה גרם לה להרגשה לא טובה".