מביך: מכבי תל אביב הודחה מאירופה

אלופת אירופה לשעבר הפסידה במשחק מכריע בביתה והודחה מהיורוקאפ: 19 נקודות של מקל לא עזרו למכבי, שקלעה רק 3 נקודות בהארכה

הפסד מביך בבית (אתר היורוקאפ)

העונה הכושלת של מכבי תל אביב נמשכת: מי שנחשבה עד לאחרונה כנציגה הישראלית הבכירה באירופה ואף הניפה את גביע אלופות אירופה מספר פעמים פעמים, הודחה היום (רביעי) גם מהגביע המשני בחשיבותו – היורוקאפ – לאחר הפסד ביתי לניז'ני נובוגרוד הרוסית בתוצאה 95-84 לאחר הארכה. למרות העידוד של הקהל הביתי, מכבי קלעה רק שלוש נקודות בהארכה. האם ההדחה תוביל לטלטלה נוספת במועדון?

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למכבי תל אביב קלעו: גל מקל 19 נקודות, טרבור אמבקווה עם 13 נקודות, 11 נקודות לדווין סמית' ו-10 לבראיין רנדל. את נובוגרוד הוביל ויקטור רוד עם 22 נקודות. גם הנציגה הנוספת של ישראל ביורוקאפ, האלופה הפועל ירושלים, הודחה כבר מהמפעל לאחר שורת הפסדים והערב הובסה גם היא בתוצאה 108:61.

ארכיון (רויטרס)

מכבי תל אביב כבר הודחה השנה מהמפעל הבכיר ביבשת – היורוליג – אחרי שורת תוצאות מביכה. גם החלפת המאמן גיא גודס בקרואטי ז'אן טבק לא הועילה, והעונה של מכבי – שהוגדרה כאחת הרעות בתולדות המועדון – נמשכה.

לאחרונה צירפה מכבי תל אביב מספר שחקני רכש, בהם גל מקל והזר אלייז'ה מילסאפ, אך רצף ההפסדים המביכים לא נקטע. השבוע אף הפסידה הקבוצה, שזכתה 51 פעמים באליפות ישראל, למכבי חיפה בהפרש של 36 נקודות.