מנהל החניון בו הותקף מאבטח: "לא ציפינו להתנהגות כזו"

מנהל החניון בדיזנגוף סנטר בו הותקף מאבטח על ידי לקוחה בסוף השבוע האחרון, אומר כי במקום הופתעו לנוכח התגובה האלימה לעומס בחניון. "אנחנו לא רוצים להגיש תלונה, מאחר והשיימינג גדול ממילא", אמר והבהיר: "אנחנו נשקול ונחליט בהמשך כיצד לנהוג"

כשלושה ימים לאחר שאישה תועדה מכה ומאיימת על מאבטח בחניון הדיזנגוף סנטר שבתל אביב, מנהל החניון ניר שמעון, אומר לחדשות 2 Online כי במקום שוקלים כעת באילו צעדים לנקוט לנוכח המקרה הקשה. "האירוע הזה נחת עלינו בהפתעה", אמר. "אנחנו רגילים לכך שהלקוחות מתמרמרים כשהחניון מלא, אך להתנהגות כזו לא ציפינו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"האירוע התרחש ביום שישי בצהריים", שחזר שמעון. "זה יום עמוס ואנחנו מכניסים כלי רכב עד שהחניון מתמלא ואפילו מעט מעבר לכך. שמעון הסביר שבמקרה מהסוג הזה, אחד המאבטחים עומד עם שלט גדול המודיע על כך שהחניון מלא. "אלא שאז באה הגברת, שלא הייתה מוכנה לחכות - ולא הייתה מוכנה לקבל את המצב כמו שהוא".

שמעון מספר על הרגע שבו החלה האישה לאיים ואף להכות את המאבטח שהוצב בכניסה לחניון. "היא יצאה מהמכונית והחלה בעימות איתו. היא דחפה אותו הצידה, בזמן שמישהו אחר, ככל הנראה בתה, נהג ברכב ופרץ עמו לשטח החניון. המאבטח פשוט הדף את המכונית בגופו".

מנהל החניון אף התייחס לקושי של המאבטחים לטפל באירועים מהסוג הזה, על רקע המציאות הביטחונית המתוחה ממילא. "בימים כאלה יש כל כך רבה התרעות וכל כך הרבה איומים, והמאבטחים עושים עבודה נאמנה", אמר. "כשלאחר מכן הם מקבלים יחס כזה מלקוחות זה פשוט מקומם. מזל גדול שהעובד שהותקף היה ותיק ומנוסה - והוא הגיב באיפוק".

"התנפלה ולא נרגעה". מתוך תיעוד האירוע (אייל נאמן)

"אנחנו כרגע שוקלים את צעדינו", הוסיף שמעון. "אנחנו לא רוצים להגיש תלונה, מאחר שגם ככה השיימינג הוא גדול. אנחנו נשקול ונחליט בהמשך כיצד לנהוג".

"היא התנפלה כמו משוגעת"

האירוע המדובר עלה לכותרות, לאחר שחן נאור העלתה לרשתות החברתיות סרטון וידאו בו תועד המקרה על ידי אחד מעוברי האורח שהיו עדים להתרחשות.

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפרה נאור על האירוע: "היה עומס בחניון, ולא היו יכולים זמנית להכניס אותה - היא לא הסכימה לקבל את זה". לדבריה, איש מהנוכחים לא הצליח להרגיע את האישה: "היא יצאה מהאוטו והתנפלה עליו כמו משוגעת, אנשים ניסו לעצור אותה ולא הצליחו".

"אחד האנשים יצא מהרכב ותיעד את מה שאירע, וגם אז היא לא נרגעה", הוסיפה נאור. "ביררתי והבנתי שהמאבטח בסדר ולא קרה לו שום דבר - אבל זו השפלה".

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il