אישה נוספת טוענת שאיבגי הטריד אותה מינית: "הוא נישק אותי בפה מול משפחתו"

פרשת משה איבגי מסתעפת: השחקן ממשיך להכחיש את הטענות על הטרדה מינית מצידו, אך כעת נחשפת עדות נוספת - שמינית לפחות: ד', צעירה שעובדת בתעשיית הבידור, סיפרה לאתר "וואלה!" כי איבגי כפה עליה נשיקה: "הרגשתי את הלשון שלו בגרון שלי". איבגי בתגובה: "עובר ימים קשים"

מתלוננת נוספת טוענת שהשחקן משה איבגי הטריד אותה מינית: אחרי הטענות נגדו שנחשפו השבוע באתר וואלה מצדן של שש נשים, והעדות הנוספת שהוצגה במהדורה המרכזית, מתפרסמת הערב (שישי) עדות נוספת - שמינית לפחות - של אישה שטוענת כי איבגי נישק אותה בניגוד לרצונה. "אין לי שום בעיה להתעמת, לעמוד מולו - רוצה שהוא יסתכל לי בעיניים ויגיד לי שהדבר הזה לא קרה. הייתי הורגת אותו על המקום כאילו", סיפרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירה, ד', עובדת בתעשיית הבידור ובפעמים רבות השתתפה בהפקות בהן הופיע איבגי. היא סיפרה היום לאתר "וואלה!" על המקרים: "זה קרה לי איתו לפחות שלוש פעמים, שאני זוכרת את הרגע, אבל לדעתי זה קרה גם עוד. זה פשוט היה נורא, כי המשפחה שלו הייתה שם, הילדות שלו היו שם. זה היה כאילו לא יאומן".

"הוא פשוט פגש אותי, חיבק אותי ונתן לי נשיקה ופתאום הלשון שלו – הרגשתי אותה בתוך הגרון שלי. אשתו ושתי הבנות שלו ישבו בשולחן ליד", הוסיפה. לדבריה, המגע התחיל ב"חיבוק של שלום שלום, שלא נפגשנו הרבה זמן, כי עבר הרבה זמן מאז הצילומים. חיבוק, ויש את הנשיקה הזו על הלחי שנותנים. הוא פשוט תפס את הפנים שלו, ובמקום שזו תהיה הנשיקה על הלחי - מין משהו ידידותי כזה - זו הפכה להיות נשיקה על הפה שלי, כשהלשון שלו בתוך הפה שלה. זה עניין של שניות".

"המום נוכח הטענות". איבגי, ארכיון (פלאש 90)

"מפחדת שלא ייצא מזה כלום"

הצעירה הוסיפה כי היא עבדה עם איבגי פעמים רבות: "ספגתי ממנו הרבה מאוד דברים - בעיקר מילוליים. זה לא השאיר לי שום טראומה, אני בן אדם מאוד חזק, פשוט הדפתי אותו ממני. זו הייתה הפעם האחרונה שזה קרה. קדמו לזה לפחות עוד פעמיים שאני זוכרת, ולא נתתי לו אפילו תחילתו של רמז שאני בעניין".

ד' הצהירה כי היא מוכנה לעימות מול השחקן המפורסם: "אני פשוט לא רוצה להגיע למצב שכלום לא יקרה מזה ואני אצטרך להמשיך לעבוד איתו. זה מה שאני לא רוצה שיקרה. מעבר לזה אני מפחדת שהדבר הזה איכשהו יתמסמס כי אף אחד לא באמת תגיש תלונה - מרתיח אותי שאני רואה את כל הטוקבקים שכולם אומרים שזה מתוזמן היטב בגלל כל מיני דברים שיש לו להגיד".

תגובת משה איבגי דרך עורך דינו: "מרשי עובר ימים קשים מאוד, גם הוא וגם אני סבורים שמדובר בסוגיות הרות גורל שראוי להן להתברר על ידי גורמים מוסמכים. במידה ומרשי יידרש שם להגיש את גרסתו המלאה, הוא ישתף פעולה באופן מלא". ביום רביעי נחשף בתחקיר האתר "וואלה" כי שש נשים העידו שאיבגי הטריד אותן בעבר. על פי הדיווח, רובן עבדו עמו בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע. אף אחת מהנשים לא התלוננה נגד איבגי במשטרה, ולכן הוא אינו מוגדר חשוד בשלב זה.