תיעוד: אישה הכתה שומר בחניון לעיני כל

מהומה פרצה בחניון מרכז דיזנגוף בתל אביב, כאשר אישה יצאה מרכבה וחבטה בשומר. הנוכחים ניסו להפריד ולהרגיע, אך האלימות - והקללות - נמשכו. עדי ראייה: "זו בושה, הכל בגלל מקום חניה"

הישראלי המכוער מכה שוב - והפעם המוכה הוא מאבטח: היום (שישי) הופתעו עוברי אורח באזור דיזנגוף סנטר בתל אביב לראות אישה חובטת בשומר של החניון, מקללת אותו ומאיימת עליו. חלק מהנהגים יצאו מהרכב בניסיון להרגיע את האישה, שהמשיכה לנסות ולתקוף פיזית את השומר. עדי ראייה סיפרו כי האלימות החלה לאחר שהאישה לא הוכנסה לחניון העמוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד מעוברי האורח תיעד את האלימות, ואף הזהיר את האישה כי המקרה מתועד - בתקווה להרגיע אותה. למרות זאת, האישה המשיכה למשוך את המאבטח בידו ולחבוט בו. חן נאור, צעירה שהעלתה את תיעוד המקרה לרשת, סיפרה כי הסיבה לעימות הייתה מצוקת חנייה: "היא הרביצה לשומר בזמן שהילדים שלה באוטו. בושה".

"הכתה בזמן שהילדים היו באוטו"

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפרה נאור על האירוע: "היה עומס בחניון, ולא היו יכולים זמנית להכניס אותה – היא לא הסכימה לקבל את זה". לדבריה, איש מהנוכחים לא הצליח להרגיע את האישה: "היא יצאה מהאוטו והתנפלה כמו משוגעת, אנשים ניסו לעצור אותה ולא הצליחו".

"אחד האנשים יצא מהרכב ותיעד, וגם אז היא לא נרגעה", הוסיפה נאור. "ביררתי והבנתי שהמאבטח בסדר, לא קרה לו שום דבר - אבל זו השפלה".