אישה נוספת טוענת שאיבגי הטריד אותה מינית: "הוא תפס לי בחזה בחוזקה, סטרתי לו"

לאחר שנחשפו עדויות של נשים לפיהן השחקן משה איבגי הטריד אותן מינית, אישה נוספת שעבדה עמו בשנים האחרונות מספרת: "הוא תפס לי בחזה, סטרתי לו ויצאתי מהחדר. הוא מעולם לא התנצל על מה שהיה"

מתלוננת נוספת נגד השחקן (תומר נויברג / פלאש 90)

מתלוננת נוספת טוענת שהשחקן משה איבגי הטריד אותה מינית: אחרי הטענות נגדו שנחשפו הבוקר (רביעי) באתר וואלה מצדן של שש נשים, מתפרסמת הערב עדות נוספת של אישה שטוענת שהשחקן נגע בה בניגוד לרצונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדובר בעדות של אישה נוספת שעבדה עם איבגי בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע בשנים האחרונות - וטוענת שהותקפה על ידו. "באחד הימים היינו לבד בחדר סגור, ולפתע הוא תפס בחוזקה בחזה שלי", סיפרה לחדשות 2. "בתגובה, העפתי לו סטירה מצלצלת ויצאתי מהחדר".

לדבריה, היא ואיבגי המשיכו לעבוד יחד עד סוף ההפקה - למרות התקרית: "הוא מעולם לא התנצל - ומאז התקרית לא החלפנו בינינו מילה". האישה בחרה לא להתלונן נגדו במשטרה כיוון שלטענתה, התקרית לא גרמה לה לטראומה.

"הוא אמר שיש סצינה של נשיקה וכפה עליי להתנשק"

הבוקר נחשף בתחקיר האתר "וואלה" כי שש נשים העידו שאיבגי הטריד אותן בעבר. על פי הדיווח, רובן עבדו עמו בתיאטרון, בטלוויזיה ובקולנוע. אף אחת מהנשים לא התלוננה נגד איבגי במשטרה, ולכן הוא אינו מוגדר חשוד בשלב זה. חלק מהפרטים פורסמו אמש בחדשות 10.

"הוא אמר לבמאית שהוא רוצה לעבוד איתי לבד והיא יצאה", סיפרה י', שחקנית תיאטרון וקולנוע שעבדה עם השחקן המוכר לפני יותר מעשר שנים. "ואז איבגי אומר: 'יש את הסצנה שאנחנו מתנשקים, בואי נתאמן עליה'. עכשיו, זה מרגיש לא נוח. אמרתי לו: 'לא נראה לי. נראה לי שלפני זה יש לנו עוד הרבה מה לעבוד על מערכת היחסים'. הוא אמר 'עזבי אותך, צריך לראות מה הכימיה בינינו', ותוך כדי זה הוא מתקרב אלי, שנינו ישבנו על ספסל, והוא אשכרה כופה עלי את הנשיקה".

"נשיקה פה לפה", היא המשיכה לתאר. "הוא מנסה לדחוף לי לשון ולקרב אותי אליו עם הידיים שלו. ממש דחפתי אותו, הייתי מאוד מאוד נסערת. הוא ישר קם ויצא ובעצם החזרה נגמרה. הייתי בהלם. אני מדברת על זה עכשיו ומתחילה שוב לרעוד".

אישה נוספת שעבדה עם השחקן לפני יותר מעשור טענה כי גם אצלה הייתה נשיקה בכפייה וכי גם היא פוטרה לאחר המקרה. "הסכמתי להתראיין כי צריך וחשוב לחשוף מקרים כאלה", היא אמרה לאתר "וואלה". "במו עיני ראיתי, כמו כל האחרים שעבדו באותה ההפקה, איך באופן קבוע הוא היה שולח ידיים לכיוון החזה של מנהלת ההפקה, אישה נשואה בזמנו, תוך כדי הצחקוקים הנבוכים שלה".

אישה נוספת, שעבדה עם איבגי ב-2013, טוענת כי היא חוותה מצדו הטרדה מילולית ופיזית ממושכת. "הייתי עוברת עשר פעמים ביום הטרדות מיניות", היא אמרה. "היו סיטואציות שלא היו לי נעימות. זה היה בכל פעם בחילוף בין סצינה לסצינה. הוא היה סוטה. נוגע, מלטף, זורק הערות, מזמין לאורגיות. היו מבטים לחזה שלי והערות. דברים שלא הכי נעים לשמוע".

משה איבגי מסר בתגובה: "אני רוחש כבוד רב לכל האנשים שעבדו ועובדים איתי. אני המום נוכח הטענות שהועלו לכאורה. מעולם לא פגעתי בכל צורה שהיא באדם, גבר או אישה. מצפוני שקט".