דרמה בפ"ת: נוסע התמוטט בנסיעה, האוטובוס פינה אותו לבית החולים

גבר בן 80 נפגע קשה לאחר שהאוטובוס בו נסע היה מעורב בתאונת דרכים - והוא איבד את הכרתו. בצעד חריג הוחלט שלא להעבירו לאמבולנס והוא פונה על ידי נהג האוטובוס עצמו, תוך כדי שצוותי רפואה ביצעו בו פעולות החייאה. שיירה מיוחדת שכללה ניידות משטרה ואמבולנסים עשתה דרכה לביה"ח - כך זה נראה

פינוי דרמטי וחריג בפתח תקווה: שיירה מיוחדת שבמרכזה אוטובוס נוסעים פינתה היום (רביעי) לבית החולים בילינסון בעיר את אחד מנוסעי האוטובוס שנפגע ומצבו הוגדר קשה בעקבות תאונת דרכים בה היה מעורב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הכל החל כשהאוטובוס, שנסע ברחוב מונטיפיורי בעיר, היה מעורב בתאונת דרכים ופגע בהולך רגל שנפגע קל. כתוצאה מהתאונה, אחד מנוסעי האוטובוס, בן ה-80, הועף ממקומו, נפגע ואיבד את הכרתו.

צוותי רפואה של איחוד הצלה ומד"א שהוזעקו למקום החלו בביצוע פעולות החייאה באיש בתוך האוטובוס. "ראינו את האוטובוס עומד בפינת הרחוב הצר, בתוכו היה הגבר שעף על הרצפה שמאחורי כיסא הנהג" סיפרו פאבל בלזר וגל פאר, אנשי מד"א שהגיעו ראשונים למקום. "הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה וללא דופק, התחלנו מייד בפעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו עיסויים הנשמה וטיפול תרופתי שבמהלכן לסירוגין חזר הדופק".

בשל הצורך בפינוי מהיר והקרבה של בית החולים בילינסון למקום הוחלט בצעד חריג שלא להוציא את הנפגע מהאוטובוס ולהמשיך בפינויו כשהוא בתוך כלי הרכב.

ניידת המשטרה מובילה את האוטובוס לבית החו

ניידת משטרה הובילה שיירה לא שגרתית, שכללה את אוטובוס הנוסעים ושתי ניידות טיפול נמרץ של מד"א מאחוריו, ופינתה את האיש לבית החולים.