בהלה בטיסה מאילת לנתב"ג: נוסע ניסה לפתוח את דלת המטוס

אחד מנוסעי הטיסה מאילת לנתב"ג גרם לבהלה כשניסה לפתוח את דלת המטוס באמצע הטיסה, לטענתו כי חשב שמדובר בדלת השירותים. צוות הדיילים השיב את הנוסע למקומו ותחקר אותו על מעשיו. "בשום שלב לא נשקפה סכנה לנוסעים או למטוס", נמסר מחברת ישראייר

ארכיון (מוני שפיר)

בטיסת הבוקר של חברת ישראייר מאילת לנתב"ג נרשם אירוע יוצא דופן, כשאחד מנוסעי המטוס ניסה בשוגג לפתוח את אחת הדלתות, דבר שהזעיק מיד את הצוות. בתחקור ראשוני של צוות המטוס טען הנוסע כי חשב שמדובר בדלת השירותים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"שמעתי צעקה במטוס וכשהסתובבנו ראינו את אחד הדיילים דוחף את אחד הנוסעים שניסה לפתוח את הדלת האחורית של המטוס", סיפר אחד הנוסעים שהיה על הטיסה. "הוא היה בפאניקה, צעק עליו 'מה אתה עושה?, מה אתה עושה?'. ישר הגיעו שאר הדיילים, הושיבו אותו בצד והתחילו לתחקר אותו".

קברניט הטיסה עודכן בפרטי האירוע וכשנחת המטוס נלקחו פרטיו של הנוסע, שטרם ברור כיצד טעה לחשוב שדלת המטוס היא דלת השירותים.

מחברת ישראייר נמסר בתגובה: "בטיסה מאילת אחד הנוסעים נגע בטעות בדלת המטוס. הידית נעצרה ומייד הופעל חיווי בטיחות, שכן לא ניתן לפתוח את דלת המטוס בזמן טיסה. צוות הדיילים נזעק אל הנוסע והחזיר אותו למקומו. בשום שלב לא נשקפה סכנה לנוסעים או למטוס".