נחשף: בכיר שב"ס שלח הודעות מיניות לקטין

הודעות וואטסאפ ששלח בכיר שב"ס לקטין כבן 15 נחשפו היום בתכנית הבוקר של קשת וגרמו מבוכה לארגון. הנער טוען כי הבכיר אף שלח לו תמונות עירום של עצמו וביקש להיפגש. "מה שלא יודעים לא כואב", כתב הבכיר כשסיפר לו על גילו האמיתי

אילוסטרציה

שוב מבוכה לשב"ס: הבוקר (חמישי) נחשפו התכתבויות בעלות אופי מיני של בכיר בשב"ס, עם נער בן 15 וחצי. בהתכתבויות שחשף כתב תכנית הבוקר של קשת מורן קלפר, חושף הנער את גילו ואז עונה לו הבכיר "מה שלא יודעים לא כואב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בכיר השב"ס והנער הכירו באתר היכרויות אז טען הנער כי הוא בן 17. השניים עברו להתכתב בווטסאפ, שם חשף הקטין כי בעצם גילו האמיתי הוא 15 וחצי. "אני חייב להיות כנה איתך", כתב הנער. "אני לא בן 17, אני בן 15 וחצי". בתגובה ענה הבכיר "חשבתי ככה, אתה באמת נראה מאוד צעיר. אבל זה באמת לא מפריע לי יותר מדי, כמו שאמרתי מה שלא יודעים לא כואב". עוד ביקש הבכיר כי ישמור הקטין את הסיפור ביניהם.

בהמשך ביקש הבכיר להיפגש עם הנער ואמר שהוא חמוד. לטענת הקטין, שלח לו הבכיר במהלך השיחות ביניהם תמונות שלו בעירום ואף סרטון של עצמו כדי להוכיח שהוא לא מתחזה. עוד טוען הנער כי לא ידע שמדובר בבכיר בשב"ס, אך הבין שמדובר באדם מבוגר.

"אתה חמוד"

״אם יש אדם כזה בארגון אסור שיהיה לעוד שניה אחת ויש למצות איתו את כל הדין", אמר שלמה טוויזר, בכיר שב״ס לשעבר. "אחד כזה שנמצא בתוך ארגון שמחובתו לשמור על אסירים, ויש הרבה אנשים שבמצוקה בין כותלי בתי הסוהר, לא הייתי רוצה שאחד ייפול קורבן לחולה מין כזה. אני מזועזע״.

שלח תמונות עירום וסרטונים


בתגובה לחשיפה אמר בכיר השב"ס: "אני לא מאשר ולא מכחיש".

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה: "אין מקום להתייחס לפרסומים שאיננו מכירים את טיבם. במקום שיש חשד, מן הראוי שייחקר על ידי הגורמים המוסמכים לכך".