"לחייך, להיות אסרטיבית אך אדיבה"

"לומר: אני מצטערת, סליחה, אקח את דברייך לתשומת ליבי", הוא רק אחד מהדגשים לשיפור עצמי שכתבה לעצמה דפנה מאיר ז"ל בפתק שנהגה לשאת איתה. שבועיים לאחר שנרצחה בפיגוע בעתניאל, מצא בעלה נתן את הפתק בתיקה ופרסם אותו בפוסט מרגש בפייסבוק

עצות לשיפור עצמי שכתבה לעצמה (פייסבוק)

פחות משבועיים לאחר שנרצחה בפיגוע בעתניאל, פרסם היום (חמישי) לפנות בוקר נתן מאיר, בעלה של דפנה מאיר ז"ל בעמוד הפייסבוק שלו פתק שמצא בתיקה של אשתו המנוחה. בפוסט המרגש מסביר נתן כי מדובר בעצות לשיפור עצמי, שדפנה נהגה לשאת עמה לכל מקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה לא השעות שלי, אבל אני לא יכול לישון", כתב נתן בפייסבוק. "נוגע בחרדת קודש ובגעגוע במה שדפנה השאירה אחריה, ומוצא את הפתק הזה בתיק שלה. דף לעבודה עצמית שנשאה איתה לכל מקום". בפתק בכתב ידה של דפנה, מפורטים 13 דגשים ועצות שכתבה לעצמה.

"לומר: אני מצטערת, סליחה, אקח את דברייך לתשומת ליבי", כתבה דפנה ועוד הוסיפה: "לא לנסות להתגונן באמצע הסיטואציה", "לנסות להקרין ביטחון עצמי במקום חוסר אונים", "לחייך", "להיות אדיבה ואסרטיבית בו זמנית", "לא לתת לסיטואציה לנהל אותי, אני המנהלת".

דפנה מאיר ז"ל ובעלה נתן (פייסבוק)

לפני כשבועיים נרצחה דפנה מאיר בפיגוע דקירה בפתח ביתה שבישוב עתניאל, אל מול בתה הבכורה. המחבל, מוראד באדר עבדאללה עדאיס, בן 16 המתגורר באחד הכפרים בסביבה, נמלט מהזירה אך נתפס כיומיים לאחר מכן בביתו.