ינון מגל: "מי שהתלוננה נגדי שתלך למשטרה, זו הדרך הנכונה"

הח"כ לשעבר מהבית היהודי הודה למשטרה על פעולת החקירה המהירה ובירך על ההמלצה לסגור את התיק נגדו. "לא היה היבט פלילי במעשיי, מי שהתלוננה נגדי שתלך למשטרה", אמר מגל וקרא למגר את תופעת ההטרדות. בסוף דבריו הצהיר כי ייתכן וישוב לפוליטיקה. רחלי רוטנר: "לא רציתי שייפתח תיק"

מגל: "מי שהתלוננה נגדי שתלך למשטרה" (פלאש 90)

חבר הכנסת לשעבר ינון מגל הגיב הערב (שני) להחלטת המשטרה לסגור את התיק נגדו ואמר: "לא היה היבט פלילי במעשיי, מי שהתלוננה נגדי שתלך למשטרה". מגל הוסיף כי הוא לא פוסל חזרה לפוליטיקה בעתיד, אך לא בעת הזו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבוקר הודיעה המשטרה כי היא תמליץ לסגור את תיק החקירה נגד חבר הכנסת לשעבר ינון מגל שפרש מסיעתו "הבית היהודי" ומהחיים הפוליטיים בעקבות התלונות.

שעות לאחר מכן הגיב מגל וטען כי אין הוא רוצה להטיל ספק בכאבן של אלו שנפגעו ממנו. "לא הייתה לי כל כוונה לעלוב או לפגוע, צריך לעשות הכל כדי למגר את תופעת ההטרדות", אמר חבר הכנסת לשעבר. "אסור להאשים ולחרוץ דינם בבית הדין של הפייסבוק, יש בית דין פלילי".

רוטנר: "זה לא מעניין אותי" (מתוך "החפרנים", חינוכית)

המשטרה קבעה כי אין תשתית ראייתית להגשת כתב אישום נגד מגל בפרשה, אך חבר הכנסת דרש מהמתלוננות ללכת ולהגיש תלונה. "האשמות כאלו צריכות להיבדק ובמשטרה זו הדרך הראויה", אמר.

בסוף דבריו הודה מגל לאשתו ולמשפחתו, כמו גם לחבריו מסיעת הבית היהודי ובראשם נפתלי בנט, איילת שקד, ובצלאל סמוטריץ'. "יכול להיות שעוד אשוב לפוליטיקה", סיים מגל את דבריו ושב לביתו.

רחלי רוטנר: "לא סיפרתי כדי שייפתח תיק"

אחת הנשים שטענו כי הוטרדו על ידי מגל, רחלי רוטנר, הגיבה לדבריו בעמוד הפייסבוק שלה וכתבה: "מה אני חושבת על סגירת התיק? ממש לא מעניין אותי. לא סיפרתי את מה שסיפרתי כדי שיהיה תיק או משפט או קנס או כלא או תהלוכה עם בלונים".

"מצדי שיהיו מאה ינונים בבית היהודי ושהוא יהיה ראש ממשלה." הוסיפה רוטנר. "כמו שטבעונים ירצו לדעת אם המנהיג שלהם בעצם זולל המבורגרים בסתר, כמו שאני ארצה לדעת אם שלי יחימוביץ' למעשה מקימה התנחלויות בחשאי. אנא ספרו לנו אם המנהיגים שלנו נואמים על דבר אחד ובבית עושים דבר אחר לגמרי".