הטבעת נפלה: לא תאמינו איפה נמצאה‎

אחרי סוף שבוע של חיפושים, בהם גם בפחי הזבל, נמצאה טבעת האירוסין שהוציאה עשרות מתושבי ירושלים למשימת האיתור. כעת מתברר כי הטבעת נמצאה כבר ביום שבו הודיעה הכלה על האובדן, אך היא הושבה רק לאחרונה

החיפושים הסתיימו: לאחר ששכונה שלמה בירושלים התגייסה למבצע החיפוש אחר טבעת האירוסין, הערב (ראשון) נשמה הכלה המיועדת לרווחה כשהתבשרה כי היא נמצאה ברחוב בשכונת גאולה על ידי עובר אורח חרדי ביום שאבדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אנשים שעברו ביום חמישי בשכונת גבעת שאול בירושלים נתקלו בצעירה במצוקה שסיפרה להם כי השליכה שקית לפח האשפה וככל הנראה טבעת האירוסין שלה נתפסה בשקית והועמסה יחד עמה למשאית הזבל. עשרות מתנדבים נרתמו לסייע והחלו לנבור בערמות האשפה שהורדו מהמשאית בחיפוש אחר הטבעת הקטנה ויקרת הערך.

באישור נציגי העירייה, המשאית שאספה את הזבל מהפח אליו הושלכה השקית ועמה הטבעת פונתה באופן מיידי למחסני העירייה סמוך להר המנוחות ופורקה לצורך חיפוש. מנגד, הכלה לא סיפרה לחתן המיועד על האבדה וניסתה לשמור על המקרה בחשאיות.

הטבעת נמצאה כבר ביום החיפושים

אלא שהערב הסתיימה הסאגה והכלה קיבלה לידיה את הטבעת. בתום בדיקה התברר כי גבר חרדי מבוגר, מצא את הטבעת באותו יום אך הניח אותה בצד ותכנן לטפל בהמשך. בשבת, אשתו של הגבר החרדי שמעה מחברותיה על הסיפור והבינה שזאת הטבעת שבעלה מצא.

חיפושים גם באשפה (חדשות 2)

בשלב זה יצרו קשר בני הזוג עם משפחת גיסה של הכלה וסיפרו להם על כי מצאו את טבעת האירוסין האבודה. "שאלנו אותם בנוגע לסימנים מזהים ובנוגע למקום הימצאה והתברר שזו הטבעת שאבדה", סיפר הגיס. "עד מהרה סיפרנו לכלה וכולנו צרחנו מאושר אחרי שהיא נמצאה". הגיס אף ציין כי למרות שהטבעת אותרה, התשלשלות האירועים נשמרה בסוד וכי הדבר לא נודע למשפחתו של החתן המיועד.