הקטל בכבישים: שני הרוגים בתוך פחות משעתיים

אנשי מד"א נקראו הערב לטפל בשתי תאונות דרכים שונות, אך בעלות תוצאה קשה וזהה. בכביש 6 נהרג גבר כבן 50, לאחר שהתנגש עם רכבו במשאית. כשעתיים לאחר מכן נפגע הולך רגל מרכב במחלף בן גוריון שבכביש 1, מותו נקבע במקום

יום קשה בדרכים: 2 הרוגים בתאונות שונות (דוברות מד"א)

יום קטלני בכבישים: שני בני אדם נהרגו הערב (חמישי) בשתי תאונות דרכים שונות ברחבי הארץ. בסביבות השעה 17:00 נהרג גבר כבן 50 בתאונה בין רכב פרטי למשאית בכביש 6. פחות משעתיים לאחר מכן, גבר בן 30 נהרג בכביש 1.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כאשר הגיעו לזירת התאונה במחלף עירון שבכביש 6, מצאו אנשי ההצלה את הפצוע בן ה-50 במצב אנוש כשהוא לכוד בתוך הרכב. "זה היה מראה מזעזע, ראינו את הרכב מעוך לחלוטין והפוך על הגג", תיאר איש מד"א מרחב שרון יניב סלוצקי.

"בתוך הרכב מצאנו את הפצוע כשהוא סובל מפגיעה מערכתית קשה וכשהוא ללא סימני חיים", הוסיף סלוצקי שביחד עם חבריו ניסה להציל את חיי הפצוע, אך ללא הצלחה. פחות משעתיים אחרי התאונה, חבריו של יניב ממרחב שרון נקראו גם הם לטפל במקרה מצער וקשה.

בשעה רבע לשבע הגיעו אנשי מד"א למחלף בן גוריון שעל כביש מספר 1. הפרמדיקים מצאו שם הולך רגל בשנות ה-30 לחייו שנפגע מרכב. לצערם הוא היה ללא רוח חיים ולא נותר להם אלא לקבוע את מותו במקום.