טבעת האירוסים נפלה לזבל, התושבים התגייסו

למי שעבר הבוקר בשכונת גבעת שאול בירושלים נגלה מחזה משונה - כעשרה אנשים נוברים בערימות של אשפה שפוזרו ליד משאית. הסיבה למבצע החיפושים הלא שגרתי: טבעת אירוסין בשויי עשרות אלפי שקלים שנזרקה בשוגג על ידי הכלה המיועדת יחד עם שקית האשפה

הכלה המיועדת איבדה את הטבעת בזבל - התושבים התגייסו לעזור: אנשים שעברו הבוקר (חמישי) בשכונת גבעת שאול בירושלים נתקלו בצעירה במצוקה שסיפרה להם כי השליכה שקית לפח האשפה וככל הנראה טבעת האירוסין שלה נתפסה בשקית והועמסה יחד עמה למשאית הזבל. עשרות מתנדבים נרתמו לסייע והחלו לנבור בערמות האשפה שהורדו מהמשאית בחיפוש אחר הטבעת הקטנה ויקרת הערך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהודעה שהופצה ברשתות החברתיות ובין תושבי השכונות נקראו תושבים לסייע לכלה המתגוררת בשכונת גאולה. "מדובר בטבעת אירוסין בשווי עשרות אלפי שקלים של כלה המתחתנת בעוד חודש", נכתב בהודעה.

באישור נציגי העירייה, המשאית שאספה את הזבל מהפח אליו הושלכה השקית ועמה הטבעת פונתה באופן מיידי למחסני העירייה סמוך להר המנוחות ופורקה לצורך חיפוש.

עשרות התגייסו לחיפושים

כעשרה מתנדבים שלא מכירים את המשפחה הגיעו למקום לאחר שהיו באזור וראו את הכלה בוכה. אחד מהם סיפר לחדשות 2 Online: "ראיתי כלה בוכה, איך אפשר שלא לעזור לה. הפסקתי את יום העבודה שלי ובאתי לעזור. נחפש בזבל עד שנמצא".

הכלה עוד לא סיפרה לחתן המיועד על האבדה ומנסה לשמור על חשאיות. מאחר והטבעת חשובה ובעל ערך רב, הודיעה המשפחה פרס כספי יינתן למוצא הישר.