מנהל ברמי לוי לעובדת: "יש מעקב בפייסבוק"

"ראיתי שעשית לייקים לאלקי - את נורמלית?!" - כך אמר לכאורה מנהל ברשת רמי לוי לעובדת ברשת, שהקליטה את השיחה ביניהם. כשתהתה כיצד ראה את פעילותה ברשת החברתית, הסביר המנהל: "יש לי מעקב אחרי הדברים האלה". מוקדם יותר היום הצהיר אלקי אלון כי יגיש תביעה בגין הוצאת דיבה נגד לוי, ואיתגר אותו לפעול בצורה דומה

התפתחות נוספת בפרשת רמי לוי: אלקי אלון, שמאשים את לוי בשורה של עבירות חמורות, פירסם היום (ראשון) הקלטה של שיחה בה מנהל סניף ברשת מאיים לכאורה על עובדת, לאחר שגילה כי הגיבה באהדה לדבריו של אלון בפייסבוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ראיתי שעשית לייקים לאלקי - את נורמלית? את רוצה להרוס לעצמך את כל מה שבנית לעצמך עד עכשיו?" נשמע המנהל אומר לעובדת בשיחה. כשתהתה כיצד ראה את הדברים, שכן השניים אינם חברים ברשת החברתית, השיב: "יש לי מעקב אחרי זה".

"למה את עושה את זה? את עובדת בתוך הרשת, תהיי קצת יותר שפויה", המשיך לכאורה המנהל. העובדת עצמה הכחישה כי היא כתבה את הדברים שייחס לה המנהל, אך גם ציינה "אני יודעת מי זה אלקי לפנייך" לפני שניתקה את הטלפון.

אלקי אלון: "רמי לוי פרץ למאגרי הנתונים של המתחרים"

מוקדם יותר היום פירסם אלון פוסט נוסף, בו האשים את לוי בפריצה למאגרי מידע של מתחריו, במטרה לוודא שהוא תמיד זול מהם במעט. "חשבתם פעם מדוע בכל סקר רמי יוצא הכי זול? הכי הוגן? להלן הבלוף הגדול מאחורי התדמית", כתב, "לרמי יש את כל הקטלוגים של המתחרים, המערכת בודקת ומצליבה נתונים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה".

"נאמר שרשת אחרת ורשת רמי לוי מוכרות את אותו פריט - עלותו, נניח, 50 שקלים, והרשת המתחרה מתחילה למכור אותו ב-65 שקלים", הסביר אלון, "מערכת ההאקינג מזהה את המחיר, והאופן אוטומטי מעדכנת את המחיר בכל הרשת, כשהיא מכוונת באופן אוטומטי להציג מחיר הנמוך ב-10 אגורות או בשקל".

לדברי אלון, "מה לנו כצרכנים אכפת? אם רשת אחרת מעלה מחיר של מוצר, מערכת ההאקינג נכנסת לפעולה ומיד מעלה את המחיר, ולא משנה שעל הדרך המחיר כבר עבר לרווחיות מטורפת של עשרות אחוזים על חשבון תמימותם של הלקוחות של רמי, שמשוכנעים שהוא באמת ובתמים דואג להם למחיר הכי זול שאפשר להשיג".

בנוסף, אלון טוען כי לוי וקרובי משפחתו מחזיקים בעותקים של התוכנה הפירטית "אגרון" ובה נתוני משרד הפנים על אזרחי ישראל. "אני מזמין אותך לתבוע אותי דיבה על דברי", כתב, "אני אגיש כבר בימים הקרובים תביעת דיבה נגדך. לי אין מה להסתיר, לי אין מה לפחד".