המחאה תגיע עד לביתו של צוקרברג

פרסום ראשון: פעילים ישראלים נערכים לתליית שלטי חוצות מול ביתו של מייסד פייסבוק בקליפורניה היוצאים נגד ההסתה ברשת החברתית. אנשי ארגון "שורת הדין" מגייסים כסף באתר הדסטארט במטרה להדפיס את השלטים ולהציבם. בתוך כך, הוגשה תביעה בשם 20 אלף ישראלים נגד פייסבוק בגין ההסתה המופיעה באתר

מחאה ישראלית נגד מייסד פייסבוק: פעילי ארגון "שורת הדין" מגייסים תרומות להדפסת שלטי חוצות שייתלו מול ביתו של מארק צוקרברג בארה"ב. השלטים יביעו מחאה נגד ההסתה המשתוללת ברשת החברתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

הארגון לא הסתפק בגיוס התרומות באתר הדסטארט ובתליית שלטי החוצות, וכבר הגיש תביעה נגד חברת פייסבוק בשם 20 אלף ישראלים המתלוננים על ההסתה המוצגת בין דפי האתר.

בארגון יצרו קשר עם משרדי פרסום בארה"ב במטרה לקדם את תליית השלטים סמוך לביתו של צוקרברג, בעיר פאלו אלטו במדינת קליפורניה. עלות היוזמה היא 30 אלף דולר, ועל השלטים ייכתב בין היתר "צוקרברג, אל תהרוג אותנו".

הדמייה של אחד משלטי המחאה

בארגון מעידים כי עשרות אלפני פניות שנעשו בעבר לפייסבוק בבקשה להסיר פוסטים שהסיתו לרצח ולביצוע פיגועי טרור, נענו על ידי מנהלי הרשת החברתית בתשובה לקונית ובהסבר שהפוסטים אינם מפרים את כללי קהילת האתר.

"אנו דורשים שפייסבוק יתחילו פרואקטיבית למנוע את ההסתה הפלסטינית לטרור מעל דפיה, ייעזרו בטכנולוגיות המתקדמות שלהם לאתר ולהוריד קריאות לרצח ישראלים, וינטרו תמונות וקטעי וידאו המעודדים מעשי טרור נגד יהודים", אמרה יו"ר הארגון, ניצנה דרשן לייטנר.