מודיעין עילית: תינוק טבע למוות במאגר מים

צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום שבו נמשה התינוק, בן שנה וחצי, פינה אותו במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא, שם נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות האירוע נחקרות

ארכיון (דוברות מד"א)

טרגדיה במודיעין עילית: תינוק כבן שנתיים טבע היום (שבת) למוות במאגר מים סמוך לכניסה ליישוב. הוא נמשה מהמים על-ידי עוברי אורח והובהל לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 13:45 נמסר למד"א מרחב איילון על האירוע ולמקום הוזעקו פרמדיקים וחובשים שהחלו בביצוע פעולות החייאה בתינוק, שבסופן פינו אותו לבית החולים אסף הרופא כשהוא במצב אנוש. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

"במחצבה סמוך לבריכת מים ראינו פעוט כבן שנה וחצי מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק לאחר שנמשה מהמים", סיפר פרמדיק מד"א אופיר שיש, שטיפל בתינוק. "בנוסף, הוא סבל מהיפותרמיה. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה ממושכות ומתקדמות וטיפול להיפותרמיה. בבית החולים נמשכו פעולות ההחייאה עד שהרופאים נאלצו לקבוע את מותו".

במשטרה אמרו כי הילד נכנס לבדו למפעל בטון סמוך לאתר קרוואנים שמשמש למקום מגורים של עובדים, וטבע בשלולית מים בתוך רחבת המפעל. עוד עלה מהבדיקה כי אחיו של התינוק, כבן 5, מצא אותו והזעיק את בני המשפחה האחרים.