"בשביל אבא לנוח זה סבל"

בנו של שמעון פרס והרופאים בבית החולים שיבא תל השומר עדכנו שמצבו של נשיא המדינה לשעבר הוא מצוין וכי הוא כבר במשא ומתן עם הרופאים על מועד שחרורו. "אין ברירה, גם כדי להיות בריא – צריך קצת לסבול", אמר בנו של פרס לחדשות 2

שעות לאחר שחווה התקף לב קל ועבר צנתור, מצבו של נשיא המדינה לשעבר מעון פרס מוגדר מצוין. "לאורך כל הבוקר הוא היה עירני, הוא לא מבין על מה הייתה כל המהומה, מבחינתו הדבר הזה נגמר עוד לפני שהתחיל", אמר הערב (חמישי) לחדשות 2 בנו של הנשיא לשעבר, חמי פרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

"בדרך כלל בטיפול כזה נשארים ארבעה-חמישה ימים במנוחה, כי התגובה הכי טובה במצב כזה היא מנוחה", סיפר בנו של פרס שהודה לכל הצוות הרפואי בבית החולים שיבא תל השומר. "אבל הוא כבר עושה משא ומתן עם הרופאים לגבי כמה ימים הוא יהיה פה, הוא כבר רצה לחזור לשגרת היום".

"בשבילו לנוח זה סבל", הסביר חמי פרס, "אבל אין ברירה, לפעמים - גם כדי להיות בריא - צריך קצת לסבול". הבן אף הבהיר כי עצם העובדה שפרס התלונן על כאבים בחזה מעידים על כך שמדובר במקרה חריג: "בדרך כלל הוא לא אדם שמתלונן או מתפנק, הפעם הוא הרגיש שזה משהו קצת יוצא דופן. לא דרמטי, אבל יוצא דופן".

"פרס מרגיש מצוין", אישר בהמשך הפרופסור שלומי מטצקי, מנהל היחידה לטיפול נמרץ לב, בבית החולים שיבא תל השומר. "יצאתי כרגע משיחה מרתקת איתו על ננו טכנולוגיה ומה שמטריד אותו כרגע זה מתי הוא חוזר לעבודה".