רמי לוי משיב לבכיר: "טעיתי כשלא התלוננתי עליו קודם"

בעלי חברת "רמי לוי תקשורת" הגיב להאשמות של אחד מעובדיו לשעבר וטען כי דרישת התשלום היא חלק ממהלך סחיטה: "הוא רצה לקבל שוחד מספקים". על הטענות לפיהן פגע מזכויות העובדים: "נראה לך שאני לא אשלם שעות נוספות?". צפו בריאיון ובעדויות העובדים

חילופי ההאשמות ב"רמי לוי" תקשורת נמשכים: כיממה לאחר הדברים החריפים שטען נגדו אלקנה אלון, אחד מהבכירים בחברה לשעבר, השיב היום (רביעי) איש העסקים לטענות והצהיר: "זה הכל חלק מניסיון סחיטה, אין בדברים האלה אמת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריאיון ל"שש עם" הסביר לוי כי "אותו בנאדם שמנסה להכפיש את שמי הוא ניסה לסחוט אותנו, הגשנו תלונה אתמול בלילה למשטרה". בריאיון הוא ציין כי לא מדובר בתקרית חד פעמית: "הוא ניסה לעשות את זה לפני שמונה חודשים, הוא התקשר אליי ואמרתי לו 'אתה מאיים אליי, אני אתלונן במשטרה', ועשתי טעות שלא הלכתי אז למשטרה. מאז הוא לא התקשר".

אתמול דרש אלון מלוי להעביר לו 450 אלף שקלים תוך שעה, ולא - יפרסם את ההאשמות החמורות בעמוד הפייסבוק שלו. "שום דבר שם לא נכון", הסביר לוי, "כל הדברים האלה זה חלק מהניסיון לסחוט אותי, הוא מאיים עליי".

רמי לוי תקשורת, ארכיון (חדשות 2)

היום פורסמה הקלטה בה נשמע אלון מאיים במרומז על ספק של החברה ומזהיר אותו "אתה תכיר צד שלי שאתה לא מכיר". לוי השיב לדברים: "הוא הביא את הספק ואמר לו 'אתה תשלם לי אחוזים'. הוא גם מאיים עליו, וגם הספק הגיש תלונה במשטרה. הוא רצה אחוזים, רצה שוחד מהספק".

מאז שפרסם אלון את המתקפה החריפה שלו נגד לוי, פורסמו עדויות של עובדים נוספים שטענו כי לוי אסר עליהם להתלונן על שעות ההעסקה וכי לוי פעל נגד העסקת נשים הרות ונגד רומנים בין עובדות יהודיות לערבים: איש העסקים השיב לכך ואמר כי "כל מה שאומרים לא נכון, יש חוקים במדינת ישראל, אני חברה ציבורית. נראה לך שאני לא אשלם שעות נוספות? הרי בדקה הוא יקבל את זה בבית דין לעבודה, ויקבל פי כמה וכמה ואני אקבל קנס".

"אני לא יודע מי עומד מאחורי זה", הוסיף, "לי יש הודעה חד משמעית לקבל נשים בהריון. זה לא סוד שאני מוביל דרך, ולחלק מהאנשים זה לא טוב. אנשים נפגעים מהמהלכים שלי, כמו השינוי שהנהגתי עכשיו נגד בשר קפוא". בסוף הריאיון התייחס לוי לאפשרות שירכוש או יציל את רשת 'מגה': "אם אני יכול לעשות משהו אני אעשה הכל".