"אתה תכיר צד שלי שאתה לא מכיר"

יום לאחר שהאשים אלקי אלון את רמי לוי בשורת עבירות חמורות, הערב חושף רמי לוי כי גם לאלון צדדים פחות מחמיאים: בהקלטות נשמע אלון כשהוא מאיים על ספק של "רמי לוי תקשורת", ומזהיר כי "תכיר צד אחר שאולי קצת לא הכרת. אין לי אלוהים"

מנוצל או מנצל? הקלטות חדשות של אלקנה אלון, בכיר לשעבר ב"רמי לוי תקשורת" שהאשים אתמול (שלישי) את רמי לוי בשורת עבירות חמורות, חושפות תמונה מורכבת יותר. בהקלטות נשמע אלון כשהוא מאיים לכאורה על ספק של החברה:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"או שאתה תשלם לי את החלק שלי, לא בהלוואה ולא בטיח, נשמה, את החלק שלי. אתה זוכר את החלק שלי? אז את החלק שלי אני רוצה, מכל מה שמכרת בחודשים האחרונים...מאז שאתה יודע מה".

"במידה ולא, אז שיהיה לך ברור, אני אומר לך את זה בצורה הכי הכי ברורה, בלי למצמץ ובלי לחשוב פעמיים. אני באמת, אחי, באמת באמת באמת זה לא ישתלם לך. אני לא צוחק איתך. אני אדאג שרמי, לא רק שהוא יזרוק אותך, הוא יזרוק אותך וגם יתבע אותך על כל הנזקים שעשית לו במשך כל השנה האחרונה, כל השנה וחצי האחרונות. ואתה יודע על מה אני מדבר. אין לי אלוהים. באמת. תכיר אותי. תכיר צד אחר שאולי קצת לא הכרת. אין לי אלוהים".

אלון ממשיך ואומר כי:

"תעשה את השיקול שלך. אני, משני הצדדים אהיה מרוצה: אם תיתן לי את הכסף שמגיע לי - אני אגיד תודה לאלוהים כי זה הכסף שמגיע לי. אם לא תיתן לי את הכסף שמגיע לי אז אני פשוט אדפוק לך את הצורה וגם זה יעשה לי טובה, אני מוכרח להודות. גם זה יעשה לי טוב".

אתמול גילה אלון כי היה עד להטרדות מיניות ולעבירות נוספות על החוק בצמרת הרשת, בהן פיטורים לכאורה של נשים בהריון והסתרת חשבוניות. לוי עצמו הכחיש מכל וכל את ההאשמות, וחשף היום הודעת טקסט אותה קיבל מאלון, בה נכתב בין היתר כי "יותר מלקבל את הכסף שמגיע לי, אשמח לראות אתכם נצלבים תחת כל עץ רענן. יותר מלקבל את הכסף שמגיע לי, אשמח לראות אתכם מבלים בחדרי חקירות ובבתי סוהר".