"אפרסם נגדך פוסט אם לא תשלם לי 450 אלף שקל"

זמן קצר בטרם פרסם אלקנה אלון, בכיר לשעבר ברשת רמי לוי, את הפוסט בו האשים את לוי באי סדרים ובעבירות על החוק, הוא שלח לו אזהרות לנייד. בהודעה המאיימת הבהיר אלון ללוי כי אם לא ישלם לו הוא יפיץ את טענותיו ברבים, והזהיר שייגרם ללוי ולחברה נזק רב

"אשמח לראות אתכם נצלבים תחת כל עץ"

אתמול (שלישי) פרסם מנהל לשעבר בחברה של רמי לוי האשמות קשות כלפי הבעלים וטען כי לוי ניסה לטייח מקרים של הטרדות מיניות בחברה ונהג לפטר נשים בהריון. בטרם הפרסום שלח האיש, אלקנה אלון, הודעות מאיימות ללוי שבהן דרש פיצוי כספי בתמורה לשתיקתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חודשים שאני מתלבט, מתלבט האם יש לי את הרצון והכוח באמת להיכנס לקרב ראש בראש מולכם", כתב אלון ללוי ולחתנו אופיר אטיאס, בעל תפקיד בהנהלת החברה. "יותר מלקבל את הכסף שמגיע לי, אשמח לראות אתכם נצלבים תחת כל עץ רענן. יותר מלקבל את הכסף שמגיע לי, אשמח לראות אתכם מבלים בחדרי חקירות ובבתי סוהר. כי בתכלס זה מה שמגיע לכם".

בהודעה מזהיר אלון את לוי שאם לא ייענה לדרישותיו, יפרסם בתוך שעה פוסט בפייסבוק בו הוא חושף את מעשיו הנלוזים לטענתו. "אז מהו הצ׳אנס האחרון לפשרה? 60 דקות בדיוק משליחת הודעתי אליכם. זהו הזמן שאמתין לביצוע העברת זה"ב לחשבון שלי בבנק אגוד בסך 450 אלף שקלים. הכסף שאתם חייבים לי והנזק שגרמתם בודאי מוערכים בהרבה מעבר לסכום הזה. אבל כדרכן של פשרות", כתב אלון.

עוד המשיך אלון בהודעתו והבהיר ללוי כי לא יהסס לפרסם את הפוסט שלדבריו, יגרום נזק רב לו ולחברה. "לא בא לכם לשלם? יותר מאשמח מעבר לפוסט המדובר ולכל מה שהוא יביא איתו, לקחת אתכם לבית משפט. תהיו ההצגה הכי טובה בעיר, ההצגה שבה כל עם ישראל יכיר את רמי המתעמר. את רמי האמיתי", הוא כתב.

הבוקר הודיע רמי לוי כי הגיש תלונה במשטרה נגד אלון והדגיש כי כל האשמות נגדו הן שקרים. "נראה לכם שאני אפטר אישה בהריון והיא לא תלך לבית משפט לעבודה? אצלי מישהו אנס ואני אכסה על זה שהוא אנס?", אמר אמש לוי לחדשות 2. על טענותיו של אלון כי הוא הסתיר חשבוניות אמר: "אני ניהלתי את העסק? הרי הוא ניהל את העסק".

מ"רמי לוי תקשורת" נמסר בתגובה: "חברת 'רמי לוי תקשורת' הגישה אמש תלונה במשטרת ישראל בגין סחיטה ואיומים כנגד אלקנה אלון. היות והנושא נמצא כרגע בחקירה, אנו מנועים מלהתייחס. שום כתבה או ידיעה לא תמנע מאתנו להמשיך ולעשות טוב לעם ישראל".