רמי לוי על הטענות נגדו: "הכל שקר"

מנהל לשעבר בחברה האשים בפוסט חריף בפייסבוק כי לוי מפלה נשים בהיריון ועובר על החוק. לוי בתגובה: "נפנה למשטרה"

בעקבות הקריסה של רשת "מגה", הפכה רשת "רמי לוי" לרשת השיווק השניה בגודלה בארץ עם מוניטין של רשת זולה וידידותית לצרכן. למרות הדימוי, פירסם היום (שלישי) עובד לשעבר של רשת השיווק פוסט בפייסבוק, בו הוא מגולל האשמות חמורות על אי סדרים בחברה. לוי הכחיש את הטענות ובשיחה עם חדשות 2 הבהיר: "הכל שקר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אלקנה אלון, לשעבר בכיר ברשת השיווק של רמי לוי, טוען כי היה עד להטרדות מיניות ולעבירות נוספות על החוק בצמרת הרשת. "הבעיה החלה כאשר בנות המוקד שלנו החלו לספר על כל מיני אמירות מיניות מצד מנכ"ל רמי לוי תקשורת", כתב אלון בעמוד הפייסבוק שלו.

"אני סיפרתי לרמי על ההתרחשויות והוא היה ספק צוחק, מניף בידו, שאותו מנכ"ל הוא שובב ושהוא ידבר איתו. בישיבה הוא הבהיר כמה מסוכן שדבר כזה ידברו עליו ולכן מה שנעשה זה הדבר הבא: אותו מנהל ימשיך עוד חודשיים בעבודה ורמי לאט לאט ינפנף אותו החוצה, רק טובת העסק", הוסיף.

טענה נוספת חמורה לא פחות אותה מעלה אלקנה, היא על פיטורי נשים בהריון בחברה. "בנושא ההריונות באמת לא היו פשרות. התקבלת לעבודה ואחר כך גילינו שאת בהריון או שנכנסת להריון אחר כך? ההנחיה של רמי הייתה לעשות הכל, אבל הכל, כדי שאותה עובדת תעזוב מרצונה. וכך היה פעם אחר פעם. הריון = נראה לך את הדלת".

גם לאחר שדבריו ברשת עוררו גלים, הבהיר אלון כי הוא אינו מתנצל. "אני עומד מאוחורי כל מילה, הדברים מדברים בעד עצמם", הוא אמר. "אני בטוח שבמידה והדברים יבדקו, יתגלה כי כל מילה שאמרתי היא אמת לאמיתה".

רמי לוי מצידו הכחיש את כל ההאשמות ואמר כי מדובר בשקרים. "נראה לכם שאני אפטר אישה בהריון והיא לא תלך לבית משפט לעבודה? אצלי מישהו אנס ואני אכסה על זה שהוא אנס?", התעקש רמי לוי. על הטענות כי הוא מסתיר חשבוניות אמר "הרי הוא ניהל את העסק", והדגיש כי בכוונתו לפנות כבר מחר למשטרה.