מרפסת קרסה בירושלים, שני בני אדם נפצעו: תיעוד

צעירה בת 25 וגבר בן 60 נפצעו קל ובינוני לאחר שרצפת המרפסת עליה עמדו נשמטה מתחת לרגליהם. צוותים של לוחמי האש ומד"א שהגיעו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ומיהרו לוודא שבמקום אין לכודים. סיבת הקריסה נבדקת

ארבעה צוותים של כיבוי אש הוזנקו בשעות הצהריים (שלישי) לרחוב אגרון בירושלים, בעקבות דיווח על מרפסת שקרסה במבנה הסמוך למלון הוולדדורף אסטוריה שברחוב אגרון בעיר. בתקרית נפצעו שני בני אדם - צעירה בת 25 במצב בינוני וגבר בן 60 במצב קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מחקירת האירוע עולה כי רצפת המרפסת קרסה, מה שגרם לשניים ליפול מגובה של שישה מטרים. שני הפצועים פונו לבית החולים כשבת ה-25 סובלת מחבלות בגפיים ובן ה-60 סובל מחבלות בחזה. לוחמי האש ערכו סריקות בדירה על מנת לוודא שבמקום לא נותרו לכודים.

ווידאו שאין לכודים (כבאות והצלה)

במשטרה הסבירו כי "זירת האירוע נסגרה - נפתחה חקירה והוזמן למקום נציג מהרשות המקומית". בשירותי הכיבוי ציינו כי מדובר במרפסת אבן, המחוברת לקיר באמצעות תשתית מברזל: "לפי דיווח מהשטח, על פניו נראה כי תשתית הברזל ישנה וחלודה"..

לאחר חילוץ הפצועים, לוחמי האש פירקו חלקי אבן ומרצפות במרפסת והחלו לאבטח את הזירה. "למקום הוזעק מהנדס מבנים מסוכנים לבדיקת המבנה", הוסיפו.