בתו של הנפטר על ההתפרעות באסף הרופא: "איננו ברברים כפי שהוצגנו"

בני משפחתו של האב שנפטר באסף הרופא דוחים את הטענות נגדם, לפיהן לאחר שנודע להם על מותו, החלו להתפרע בשטח בית החולים. "אנו מפצירים בכל מי שהגיב לא לשפוט אף אדם בצערו"

ההרס בבית החולים, אתמול (דוברות אסף הרופא)

משפחתו של הנפטר שהוגשה נגדה תלונה בגין התפרעות בבית החולים אסף הרופא מגיבה לראשונה לטענות נגדה. "איננו ברברים כפי שכוננו בתגובות לכתבה", אמרה היום (שני) בתו של האיש שהלך לעולמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"הטחנו את ראשנו כנגד קירות הגבס בחדר בתקווה להקהות כאבנו, לא היתה כוונת זדון", הוסיפה הבת לגבי המקרה. "מצלמות האבטחה יוכיחו את היחס המכיל שקיבלנו מהצוות וממאבטחי המקום. אנו מפצירים בכל מי שהגיב לא לשפוט אף אדם בצערו". הבת אף הבהירה כי "אבינו לא היה חולה סופני, ליבו נדם ועמו עולמנו".

דברי המשפחה באים לאחר שאתמול דווח כי בעקבות מותו של האב, החלו בני המשפחה לשבור קירות ולהעיף ציוד רפואי לכל עבר. המעשים גרמו לנזק רב המוערך באלפי שקלים.

ארכיון (ערוץ 2)

גורמים בצוות הרפואי בבית החולים האשימו את בני המשפחה בהתנהגות ברוטלית לאחר שנודע להם על מות האב. "אמנם מדובר בפטירת קרוב משפחה, אך עדיין אין שום הצדקה להתנהגות זו ופגיעה ברכוש ציבור", אמר ד"ר שמואל בר חיים, מנהל מרכז המיון בבית החולים. ברצוני לציין לשבח את הצוות הרפואי, הסיעודי והביטחון אשר גילו סבלנות ואיפוק לאורך כל האירוע", הוסיף.

הצוות הרפואי עמד חסר אונים מול התנהגות הברוטלית של בני המשפחה", ציין ד"ר שמואל בר חיים, מנהל מרכז המיון בבית החולים. "אמנם מדובר בפטירת קרוב משפחה, אך עדיין אין שום הצדקה להתנהגות זו ופגיעה ברכוש ציבור. ברצוני לציין לשבח את הצוות הרפואי, הסיעודי והביטחון אשר גילו סבלנות ואיפוק לאורך כל האירוע".

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il