למשטרה אין אף מתלוננת נגד השר לשעבר שלום

חוקרי המשטרה פנו לארבע נשים שתיארו בפני כתבים עבירות מין שביצעת בהן לכאורה השר לשעבר, אך אף אחת מהן לא מוכנה להגיש תלונה. במשטרה מנסים להגיע לנשים נוספות, אך אם ייכשלו – היועמ"ש יצטרך להכריע האם להמשיך בבדיקה בעניינו

אין מתלוננות. השר לשעבר שלום (פלאש 90)

כשבועיים אחרי שהשר לשעבר סילבן שלום התפטר מהכנסת ומהממשלה - נראה שגם חקירת החשדות נגדו עשויות להתקרב למבוי סתום. בשלב זה של החקירה, אף אחת מהנשים שתושאלו על ידי המשטרה אינה מוכנה להתלונן נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עד כה נפגשו החוקרים עם ארבע נשים שלפני כן תיארו באוזני כתבים עבירות מין שסילבן שלום ביצע בהן לכאורה. עם זאת, במהלך הפגישה עמן אמרו כי אינן מוכנות להתלונן והבהירו כי הן מתנגדות לאפשרות שייאלצו למסור עדות בבית המשפט. חלק מאותן נשים אף אמרו לחוקרים כי הן מסתפקות בפרישתו של שלום מהחיים הפוליטיים.

מבחינת המשטרה עדיין לא מדובר בסוף פסוק והחוקרים עדיין מנסים למצוא מתלוננות אחרות נגד שלום, אך אם לא יהיה שינוי במצב - המשטרה תצטרך לפנות בקרוב ליועץ המשפטי לממשלה, שיכריע כיצד להמשיך עם הבדיקה בנושא.

התיק ייסגר? ינון מגל (פלאש 90 / מרים אלסטר)

בתוך כך מתגבשת במשטרה המלצה לסגור את תיק החקירה נגד חבר הכנסת לשעבר ינון מגל. גם במקרה הזה מסתמן כי לא תוגש תלונה נגד מגל, שנשים שעבדו עמו בעבר טענו כי הטריד אותן מינית, ובשל כך התיק צפוי להיסגר.