החולה נפטר, בני המשפחה התפרעו בבית החולים

בבית החולים אסף הרופא נפטר חולה שפונה לחדר המיון. לאחר שבני משפחתו התבשרו על מותו, הם החלו להתפרע, להשחית ציוד רפואי - ולשבור קירות. צוות הביטחון של המרכז הרפואי והמשטרה הוזעקו למקום. "עמדנו חסרי אונים מול התנהגות הברוטלית של בני המשפחה", סיפר מנהל מרכז המיון בבית החולים

הנזק הרב שנגרם בבית החולים (דוברות אסף הרופא)

החולה נפטר, משפחתו התפרעה בבית החולים: במרכז לרפואה דחופה בבית החולים אסף הרופא נפטר אתמול (שבת) חולה שפונה לחדר המיון. משפחתו של החולה החלה להתפרע ולהשחית ציוד רפואי לאחר שהתבשרה על מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החולה הגיע לחדר המיון בשעות הלילה. לאחר מותו בני משפחתו החלו לשבור קירות, להעיף ציוד רפואי לכל עבר - ולגרום לנזק רב המוערך באלפי שקלים. צוות הביטחון של המרכז הרפואי והמשטרה הוזעקו למקום.

"הצוות הרפואי עמד חסר אונים מול התנהגות הברוטלית של בני המשפחה", ציין ד"ר שמואל בר חיים, מנהל מרכז המיון בבית החולים. "אמנם מדובר בפטירת קרוב משפחה, אך עדיין אין שום הצדקה להתנהגות זו ופגיעה ברכוש ציבור. ברצוני לציין לשבח את הצוות הרפואי, הסיעודי והביטחון אשר גילו סבלנות ואיפוק לאורך כל האירוע". תלונה הוגשה במשטרה נגד המתפרעים.

נזק של אלפי שקלים במקום (דוברות אסף הרופא)

הבת הסבירה: הטחנו את ראשנו בקירות כדי להקהות את הכאב

בתו של הנפטר הגיבה לאירוע ההתפרעות באסף הרופא. "אבינו לא היה חולה סופני, ליבו נדם ועמו עולמנו", אמרה. "איננו ברברים כפי שכוננו בתגובות לכתבה, בטרגדיית הידיעה שקיבלנו מהצוות הרפואי חרב עלינו עולמנו, נפלו השמיים".

"הטחנו את ראשנו כנגד קירות הגבס בחדר בתקווה להכהות כאבנו, לא היתה כוונה לזדון", הסבירה הבת. "מצלמות האבטחה יוכיחו החיבוק וההכלה שקיבלנו מהצוות וממאבטחי המקום. אנו מפצירים בכל מי שהגיב לא לשפוט אף אדם בצערו".