ישראל, בלה ונועה נהרגו בתאונה: "גיליתי ברשת שהלכה לי המשפחה"

בשבוע שעבר נהרגו ישראל (34) יוספוב, בלה (34) ובתם נועה בת ה-5 בתאונה קטלנית ליד אור יהודה. עדן בת ה-14, בתה של בלה מנישואים קודמים, סיפרה כיצד נודע לה על גורל משפחתה: "ראיתי את הכתבה באינטרנט וחששתי שזה הם"

שבוע חלף מאז התאונה הטרגית בה נהרגו זוג ההורים, ישראל ובלה יוספוב, יחד עם בתם נועה, בת 5. בני המשפחה קמו מהשבעה ועלו היום לקברם הטרי של השלושה ועדיין מנסים לעכל שכמעט משפחה שלמה הלכה לעולמה ברגע אחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני המשפחה יצאו בשבת בצהריים מביתם ברמלה ונסעו על כביש 412 לעבר אור יהודה. סמוך לכניסה למושב צפריה, המכונית סטתה לנתיב הנגדי ופגעה במכונית שהגיחה ממול. ברכב בו התנגשו נפצעו באורח קל חמשת הנוסעים. בני משפחת יוספוב נהרגו. נסיבות התאונה עדיין נבדקות על ידי המשטרה.

"ראיתי את הכתבה באינטרנט וחששתי שזה הם, כשזיהיתי את המכונית המרוסקת - כבר ידעתי", סיפרה עדן פנחס, בתה של בלה. "חברה הייתה אצלי בבית, היא באה אליי להשלים שיעורים, ואחרי שראיתי את הכתבה הראשונית הייתה לי הרגשה שזו המשפחה שלי, כל הפרטים התאימו, התיאור של שני הורים ובת חמש ועל זה שהם באו מרמלה לכיוון אור יהודה", הוסיפה.

קברם הטרי של בני משפחת יוספוב (באדיבות המשפחה)

"סבתא שלי לא האמינה ואמרה שצריך לחכות עד שיודיעו משהו", אמרה על הרגע שבו הבינה שאמה ומשפחתה נהרגו. "ניסיתי להכחיש והתקשרתי לטלפונים והם לא ענו, כשהשוטר דפק בדלת, זה כבר היה לי ברור".

ישראל היה עובד בסוכנות רכב כמתקין מערכות מיגון למכוניות ובלה עבדה במרכז יום לקשיש. הם נישאו ב-2009 , לשניהם היה זה סבב שני: לישראל היו שני ילדים מנישואין קודמים גבריאל (13) ותהילה (9). לבלה ילדה נוספת מנישואיה הקודמים, עדן בת ה-14.

נועה בת ה-5

"זה אובדן גדול", ציינה אהובה יוספוב, אחותו של ישראל ז"ל. "ההורים שלנו היו שבורים, מי חשב שהם יקברו בן ונכדה? נועה הייתה חייכנית ומנומסת, כולם אהבו את ישראל - הוא היה חברה'מן. להלוויה הגיעו כמעט אלף איש".