אלון ז"ל שר לאמו: "אוהב אותך"

אמו של אלון בקל, שנרצח ע"י המחבל נשאת מלחם, שוחחה עם התקשורת והשמיעה הודעות מוקלטות ששלח לה. באחת מהן הקדיש לה את השיר "אמא" של משה פרץ והצטרף לשירה. "הוא אמר לי שהוא שומר עליי לעולמים והנה", אמרה. אחיו של אלון: "כולם רוצים לחיות ולאהוב - לא משנה יהודים או ערבים - זה מה שאלון היה רוצה וזה מה שניישם"

ניצה בקל, אמו של אלון ז"ל שנרצח על ידי המחבל נשאת מלחם, שוחחה היום (שבת) עם כלי התקשורת והשמיעה הודעות מוקלטות ששלח לה. באחת מהן הקדיש לה את השיר "אמא" של הזמר משה פרץ ושר יחד עמו ברקע. בסוף השיר נשמע אלון אומר: "אוהב אתך אימות כפרה, שיהיה לך יום טוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האם פרצה בבכי לשמע קולו של בנה וסיפרה: "כל הנייד שלי מלא לבבות. הוא אמר לי שהוא שומר עליי לעולמים והנה. היה חשוב לי להשמיע את הקשר המיוחד הזה. יש לנו קשר חזק לעולמים לאורך כל הזמן - זה משוש חיי. כשטמנו אותו, את האוצר הזה שלי, כשאמרתי משוש חיי מחמל נפשי, זה אושר. זה אלון שלי".

אלון עם אמו ניצה (פייסבוק)

אבי, אחיו של אלון, התייחס לסיום המצוד הממושך אחר המחבל עם חיסולו אתמול בכפר ערערה. "אנחנו מאוד שמחים שבמהלך המצוד אף אחד מכוחותינו לא נפגע. ממש מודים לכל אלפי אנשי כוחות הביטחון, מכל זרוע מכל יחידה, שחיפשו את מי שהיה צריך לחפש", אמר. "במהלך השבעה אנשים שאלו על נקמה אבל כשאתה בפנים אתה מבין שזה לא משנה. הכאב שאנחנו חווים זה כאב בלתי נתפס לאבד אח ועוד אח שהקשר בינינו פשוט אין לי מילים".

ההודעה ששלח אלון ז"ל לאמו

אחיו של אלון הדגיש את אהבת האדם וטוב הלב שאפיינו אותו. "מה כולנו רוצים? שיהיה שמח, כיף ליצור לחוות לחיות וכמובן לאהוב ולהיות נאהבים. זה לא משנה מי אתה, מה אתה. זה לא משהו שמייחד ערבים, יהודים, אמריקנים, אסייתים. לא משנה איזה בידול או חלוקה זה תקף לכולנו ולשם אנחנו צריכים לשאוף - זה מה שאלון היה רוצה וזה מה שאנחנו ניישם כולנו".