תזמון ישראלי: ביום חיסולו של המחבל, פאב "הסימטא" נפתח מחדש

שבוע בדיוק לאחר הפיגוע, וביום בו חוסל המחבל נשאת מלחם, ייפתח לראשונה פאב "הסימטא" התל אביבי במתכונת רגילה. "בדיוק שבוע לאחר הפיגוע הרצחני בו אבדנו את אלון בקל ושמעון רואימי ז״ל - נסגר החשבון", כתב אחד מבעלי הפאב, שינסה להחזיר במעט את החיוך לפניו

הנרות התחלפו במשקאות (מריאור שחר)

היום (שישי) בדיוק שבוע לאחר הפיגוע שהרעיד את פאב "הסמטא" התל אביבי, חוסל המחבל נשאת מלחם. ברחוב דיזנגוף שם שוכן הפאב, המשיכו כל העת העוברים והשבים להניח זרים ולהדליק נרות לזכר הנרצחים. הערב (שישי) הפאב נפתח לראשונה במתכונת רגילה תוך ציון זכרם של הנרצחים - אמין שעבאן, שמעון רוימי ועובד הפאב אלון בקל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנרות והזרים התחלפו ברגשות קלים של שמחה, עם חיסולו של מלחם. הערב השמחה תנסה להשתלט על הערב כשבפאב בו עבד אלון בקל, ובו גם קיפח את חייו, יישתו אלכוהול וישמעו מוזיקה בווליום גבוה בפעם הראשונה מזה שבוע.

בעלי המקום הודיעו שירימו כוסית לזכרם של שלושת הנרצחים וגם הם הביעו מעט רווחה עם חיסול החשבון. "בדיוק שבוע לאחר הפיגוע הרצחני בו אבדנו את אלון בקל ושמעון רואימי ז״ל - נסגר החשבון", כתב בדף הפייסבוק שלו נתי שקד, אחד הבעלים. "המחבל חוסל לא ניכנע לטרור!!!!".

פותחים מחדש

המבלים שבו לבר ברחוב דיזנגוף לראשונה ביום רביעי, לאחר שנותר סגור בימים שלאחר הפיגוע. אז סיפר אחד מבעלי המקום, דין רייכל כי הוא ושותפיו התלבטו מאוד מתי לפתוח את המקום מחדש. האם להמתין לאחר תום שבעת ימי האבל על שני הנרצחים, שאחד מהם היה ממנהלי המקום.

בסופו של דבר, הוחלט לפתוח את הבר לראשונה לפני יומיים, במתכונת שקטה, והערב, במתכונת רגילה. על אחד השולחנות בבר הונחו תמונות הנרצחים לצד נרות נשמה, שבשילוב כל כך ישראלי, שוב מערבבים בין עצב - לשמחה.

נרצחו בפאב. אלון בקל ושמעון רוימי (באדיבות המשפחה, פייסבוק)

חיסול המחבל מתל אביב - עדכונים אחרונים:

המחבל מתל אביב אותר וחוסל

מהכריזה עד לירי: כך חוסל מלחם

המפכ"ל על חיסול המחבל: המשימה טרם הושלמה

משפחות הנרצחים מהפיגוע בתל אביב: "החיסול מקל, אבל לא מנחם"

המסע בין מוקדי המצוד: קו תל אביב-ערערה

פה קבורה השמועה: הכלב לא נהרג

תיק מלחם: השאלות שנשארו פתוחות