משפחת הקצין שנהרג: בואו להלוויה

קרוביו של סרן ישי רוסלס, שנהרג אתמול מפגיעת פגז מרגמה בתאונת אימונים בצאלים, קוראת לציבור הרחב להגיע לחלוק לו כבוד אחרון. אחיו בריאיון לחדשות 2: "ישי עזר לכולם". ההלוויה תיערך ב-1:00 לפנות בוקר בבית העלמין בהר הרצל

"עזר לכולם". רוסלס (באדיבות עמותת נצח יהודה)

משפחתו של סרן ישי רוסלס, שנהרג אתמול (רביעי) בתאונת אימונים בבסיס צאלים, מבקשת מהציבור הרחב להגיע הלילה להלווייתו שתתקיים בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקריאה המרגשת יוצאת לאור מיעוט קרוביו בישראל של רוסלס, שעלה ממקסיסקו והתגייס לגדוד "נצח יהודה". ההלוויה תתקיים הלילה בשעה 01:00 אחרי חצות. הלווייתו של הקצין התעכבה כדי לאפשר לאחותו הבכורה לחזור ממקסיקו לישראל. 

אחיו של ישי, מיכאל, סיפר בריאיון לתכנית "שש" עם סיון רהב-מאיר על אדם בעל לב זהב. "הוא היה טוב לכולם", אמר האח. "לא חושב שיש בן אדם שהכיר אותו והוא לא עזר לו. הוא היה חבר בשביל כולם. בן אדם לא רגיל".

"ישי רצה לשמור על עקרונותיו בכך שהתגייס לנצח יהודה", הוסיף מיכאל רוסלס. "הוא הלך לקורס קצינים למרות שזה לא היה פשוט בשבילו. בשבת האחרונה הוא היה פה וחזר במוצ"ש לבסיס. אתמול בבוקר עוד תקשרנו דרך הוואטסאפ בקבוצה של המשפחה. הוא אמר שהוא בשטח ושהוא בסדר".

חודשו אימוני היבשה

רוסלס נהרג אתמול כשחיילים ירו פצצת מרגמה שנפלה סמוך לבימת תצפית שבה ישבה קבוצת לוחמים. חייל נוסף נפצע קל.

זירת התאונה בצאלים, אתמול

בעקבות התאונה, הנחה אתמול מפקד זרוע היבשה בצה"ל להפסיק את האימונים עד לסיום התחקיר הראשוני. הבוקר הודיע הרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט על חידוש אימוני האש. ירי מרגמות 81 מ"מ עדיין טעון אישור של מפקד זרוע יבשה.