הופכים כל אבן ומטפסים על עצים: המצוד אחר המחבל בת"א נמשך. צפו‎

שוטרי היס"מ עדיין מחפשים אחר נשאת מלחם, המחבל שביצע את הפיגוע ברחוב דיזנגוף בתל אביב. אחרי ארבעה ימי מצוד, השוטרים לא מתכוונים להשאיר שום דבר ליד המקרה והם החלו לטפס על העצים בדרך נמיר על מנת לוודא שהמחבל לא שם

נמשך המצוד אחר נשאת מלחם, החשוד ברצח שני הישראלים בבר הסימטה בתל אביב, והחיפושים מתמקדים בין היתר גם בצפון תל אביב. היום (שני) נצפו שוטרי יס"מ כשהם מגדילים לעשות ומטפסים על עצים בדרך נמיר במטרה למצוא את מלחם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

במהלך היום הגיעו גם לוחמי יחידת "עוקץ" של צה"ל עם כלבי לחימה לאחת משכונות צפון תל אביב כחלק מהמצוד אחר מלחם. הלוחמים הצטרפו לסריקות יחד עם שוטרי מג"ב בשטחים פתוחים באזור.

בתוך כך, קרא היום אביו של מלחם להסגיר את עצמו. "תפנה אליי, אני אעזור לך", אמר האב שהיה בעברו שוטר מתנדב. "בוא נגמור את הסאגה הזאת. עוברים על המשפחה ימים קשים".

לגבי המעצר של שני אחיו של נשאת מלחם, אמר האב כי אין להם שום קשר למה שהוא ביצע וכי מעצרם הוא רק אמצעי לחץ. "אני מכבד את הפעולות של השב"כ והמשטרה אבל לא עד כדי כך שיפגעו במשפחה שאין לה קשר למעשה".

באותה ההזדמנות שב האב והסתייג מהמעשה הנורא שביצע, על פי החשד, בנו ביום שישי. "אני מגנה את האירוע, משתתף בצער המשפחות השכולות ומאחל החלמה לפצועים", הוא אמר.