מסיבת יום ההולדת שהסתיימה באסון

שמעון רואימי ז"ל היה בין החברים הטובים שהגיעו לחגוג את יום הולדתו של אריאל נוסבכר בפאב הסימטא בתל אביב בשישי האחרון. החברים שמתאוששים מהחוויה הקשה מסספרים על המסיבה שנקטעה, על רגעי האימה ועל האבל הכבד על מותו של חברם. "הייתי אומר לו לא לבוא ליום ההולדת שלי", אמר אריאל

מסיבת יום ההולדת של אריאל נוסבכר עם החברים הכי טובים בתל אביב החלה בחגיגה גדולה והסתיימה באסון. חברו הטוב שמעון רואימי נהרג אתמול (שישי) בירי ברחוב דיזינגוף, הוא עצמו וחברים נוספים נפצעו. החברים שהגיעו לחגוג בפאב הסימטא משחזרים את ההכנות למסיבה ואת רגעי האימה שקטעו את החגיגות, ומספרים על החבר שימי שנהרג באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אריאל סיפר על ההכנות למסיבת יום הולדתו: "דיברנו על האירוע כל השבוע, על תל אביב על המסעדה, עד רמת סידורי השינה". אך החגיגות נקטעו באחת, משחזר אריאל: "אני ושימי יצאנו להדליק סיגריה, עוד לא הספקנו להדליק את הסיגריה וכבר היו יריות".

רגעים ספורים לפני שהירי החל, הם הגיעו לפאב ברחוב דיזינגוף בתל אביב כדיי להמשיך בחגיגות יום ההולדת שהחלו במועדון, הם אפילו הבחינו במפגע לפני שהחל במסע ההרג אך לא חשדו בדבר. "כמה דקות לפני רז קרא לי החוצה ואמר לי בוא תראה משהו הזוי, הצביע על הבחור שהתברר כמחבל, ואמר תראה איך הוא דומה למישהו שאנחנו מכירים", סיפר אריאל.

בין רגע החל הירי חסר ההבחנה ממנו נפצע אריאל, וחברו שמעון רואימי נהרג. "השתטחנו התחבאנו בהתחלה, ומיד אחרי כמה שניות התעשתנו התקשרנו למד"א וניסינו לטפל הכי מהר שאפשר", סיפר רז, חבר נוסף שהיה במקום. "עם כל הלב הענק של שימי, זה לא יכול היה להכיל את הכדור הזה", הוסיף בכאב.

גם הדר חברתם נפצעה בפיגוע. "זחלתי למטבח של הבר, ראיתי שיש לי חור ברגל ישר לקחתי נייר ושמתי אותו על הפצע" היא משחזרת. הם היו חמישה חברי ילדות שכעת נותרו ארבעה. בצאת השבת הגיעו לנחם את בני משפחתו של חברם שנהרג, מתקשים לעכל. כשנשאל אריאל מה היה רוצה לומר לשימי לו היה יכול, השיב: "שלא יבוא ליום ההולדת שלי". 

לכל העדכונים על הירי בתל אביב:

אחיו של היורה חשוד בסיוע לרצח

 כלי הרצח היה בעבר בידי המשטרה

 תיעוד: המחבל נמלט, בהלה ברחוב

 נתניהו בזירה: "רצח מתועב, אכזריות לא נתפסת"

 הותר לפרסום שמו של היורה מתל אביב: נשאת מלחם

 אבל וכאב בתל אביב יממה לאחר הפיגוע: "זה נורא, אנחנו המומים"

הותרו לפרסום שמות הרוגי הפיגוע

אלמוני איים בטוויטר: "מחר פיגוע בת"א"

 בנשקים שלופים: מצוד בלב תל אביב אחר מבצע הירי