רצח נהג המונית: "לא הסתבך בחיים"

משפחתו של אמין שעבאן, שנרצח אתמול כשעה בלבד לאחר הירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב, מבקשת כעת שישחררו את גופתו כדי להביאו לקבורה. אחיו: "כולם אהבו אותו והוא אהב את כולם, הוא לא הסתבך עם אף אחד"

כשעה לאחר הירי ברחוב דיזינגוף בתל אביב נורה אתמול (שישי) למוות אמין שעבאן, נהג מונית בן 42 מלוד, בחוף מנדרין בצפון תל אביב. אחיו, רזי שעבאן, אמר היום לחדשות 2 Online כי הוא אינו יודע מדוע אחיו נרצח וכי "הוא אהב את כולם וכולם אהבו אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שעבאן סיפר כי אחיו לא היה מסוכסך עם איש. "הוא היה מוכר מאוד בעיר ולא הסתבך עם אף אחד, הוא היה אדם מאמין. הוא עבד 20 שנה במונית, בדרך כלל הוא היה עובד בקו נתב"ג - תל אביב. גם אתמול בצהריים עשה את המסלול שלו ואז גם דיבר עם אשתו הצעירה. זו הייתה אחת הנסיעות האחרונות שלו".

עוד סיפר שעבאן כי "היו לאמין 14 ילדים משלוש נשים, הוא לא היה עושה שטויות. הוא היה צריך לפרנס שלוש משפחות. כל יום הוא היה מתקשר לכל אחד מהאחים שלו, ואנחנו משפחה גדולה. כבר מאתמול הגיעו לכאן מכל הארץ ואנחנו רק מבקשים שישחררו לנו את הגופה כדי שנוכל להביא אותו לקבורה".

(עד ראיה)

השוטרים הוזעקו אתמול לזירה הממוקמת סמוך למלון מנדרין בקרבת חופיה הצפוניים של תל אביב. בתחילה התקבל דיווח כי מדובר בפצוע אנוש אולם לאחר מכן הוא מת מפצעיו. במשטרה בודקים אם קיים קשר בין מקרה הרצח לבין פיגוע הירי התרחש במרכז העיר. על שני האירועים הוטל צו איסור פרסום.

בפיגוע הירי שהתרחש מוקדם יותר אתמול נרצחו אלון בקל ושמעון רוימי, לאחר שמחבל פתח באש לעבר אזרחים שישבו בפאב "הסימטא" שברחוב דיזינגוף. המחבל טרם נלכד ומאז שעות אחר הצהריים אתמול מנהלים כוחות הביטחון מצוד נרחב אחריו באזור תל אביב.