מתן חצרוני כתב חדשות 2 Online זכה בפרס סמולר

ארגון ה-"ג'וינט" העולמי העניק לכתב מתן חצרוני את הפרס היוקרתי על שם העיתונאי בוריס סמולר ז"ל על עבודתו וכתבותיו בתחום יחסי ישראל והתפוצות. "חצרוני העלה על סדר היום נושאים מגוונים הקשורים בחייהם של יהודים ברחבי העולם", אמר פרופסור יוסי תמיר, מנכ"ל "ג'וינט ישראל"

מתן חצרוני זוכה פרס סמולר

כתב חדשות 2 Online מתן חצרוני זכה בפרס "סמולר" של ארגון ה-"ג'וינט" העולמי. הפרס מוענק לחצרוני במסגרת עבודתו וכתבותיו המגוונות בתחומי קשרי ישראל והתפוצות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מדי שנה מעניק ה-"ג'וינט" את הפרס על שם בוריס סמולר ז"ל לעידוד הסיקור התקשורתי בנושא קשרי ישראל והתפוצות. השנה זכה בפרס מתן חצרוני שעד הימים האחרונים היה כתב חדשות 2 Online.

"במהלך השנתיים האחרונות, בחר חצרוני לכתוב על הקהילות היהודית בתפוצות, מצב האנטישמיות, פילנתרופיה, התבוללות והכל מנקודת מבט חדשותית ומעניינת", נימקה ועדת הפרס את החלטתה. "הוא הצליח להכניס את נושא הקשר עם התפוצות והעולם היהודי ללב הסדר היום הציבורי ולהנגיש אותו לציבור הרחב".

פרופ' יוסי תמיר, מנכ"ל ג'וינט ישראל, הסביר את הבחירה בחצרוני ואמר: "במסגרת עבודתו בחדשות האינטרנט של ערוץ 2, הצליח להעלות לסדר היום נושאים מגוונים הקשורים בחייהם של קהילות יהודיות בתפוצות ולהפכם לחדשות".

הפרס בסך של 2,500$, נקרא על שם ידיד ישראל ואיש התקשורת בוריס סמולר ז"ל והוא מוענק מדי שנה על ידי הארגון היהודי לעידוד החשיפה התקשורתית בנושאים הקשורים בישראל והתפוצות. סמולר ז"ל היה העורך הראשי של סוכנות הידיעות הטלגרפית היהודית והקדיש את כתיבתו המקצועית לסיקור נושאי ישראל-תפוצות.