ת"א: רכב נכנס בעסק פדיקור מניקור

התאונה הדרמטית הסתיימה בנס: נהג מכונית התנגש בעוצמה בחנות פדיקור מניקור בלב תל אביב, אלא שלמרבה המזל התאונה אירעה דקות ספורות לפני שעת הפתיחה של בית העסק. "זה עסק ממש מצליח, אז ברגע שהוא נפתח הוא ישר הומה אדם", הסביר בעל החנות השכנה שהיה עד לתקרית

מכונית שנסעה הבוקר (ראשון) ברחוב בוגרשוב בתל אביב התנגשה בעוצמה בסניף של רשת חנויות פדיקור מניקור "ניילס", ונהג המכונית מצא עצמו בלב החנות, לאחר שחלון הראווה של בית העסק התנפץ לרסיסים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הגעתי דקה לאחר שזה קרה, אבל הבנתי שככל הנראה נתפס לנהג הגז והרכב נכנס בתוך הספסל ברחוב ומיד אחר כך בתוך החנות", סיפר לחדשות 2 Online שגיא לוי, בעליו של בית העסק השכן. "ברוך השם שלא היו נפגעים באירוע הזה".

"העובדות של החנות הגיעו גם הן רגע אחרי התקרית", הוא הוסיף. "במזל זה קרה לפני שעת הפתיחה. אם המכונית הייתה מתנגשת בחנות חמש דקות מאוחר יותר, היו פה נפגעים. זה עסק ממש מקצועי ומצליח, אז ברגע שהוא נפתח הוא ישר הומה אדם".

השוטרים הוזעקו מיד לזירת האירוע ברחוב בוגרשוב בתל אביב, כמו גם בוחני התנועה שלקחו את פרטיו של נהג המכונית. הנהג פונה באמבולנס. "במקרה אני מכיר גם את הנהג", העיד לוי. "מדובר באדם נחמד מאוד, כנראה משהו התפקשש אצלו במכונית".