אלופת ישראל החדשה בטניס: אולגה פרידמן בת ה-17

הפתעה בגמר הנשים בטניס: הטניסאית הצעירה בת ה-17 הביסה במשחק הגמר את אלופת ישראל, יוליה גלושקו, בתוך פחות משעה - וזכתה לראשונה בתואר היוקרתי. "אני גאה בעצמי ושמחה מאוד על הניצחון, רוצה לייצג את ישראל בנבחרת הפדרציה"

האלופה הטרייה. פרידמן (ניר קידר, איגוד הטניס)

אלופת המדינה - בגיל 17 בלבד: אולגה פרידמן הפתיעה היום (שבת) אפילו את עצמה לאחר שזכתה בגמר אליפות הנשים של ישראל בטניס שנערך ברמת השרון - והוכתרה לאלופת ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרידמן, בת 17 בלבד, גברה במשחק הגמר על אלופת ישראל הנוכחית יוליה גלושקו - וניצחה אותה בשתי מערכות בתוצאה 6:2 - במשחק שנמשך פחות משעה. זו הפעם הראשונה בה פרידמן הצעירה זוכה באליפות - וכעת היא מכוונת לפסגות חדשות בקריירה.

האלופה היוצאת יוליה גלושקו (ניר קידר, איגוד הטניס)


״אני מאוד גאה בעצמי ושמחה מאוד על הניצחון היום", אמרה פרידמן בסיום, "ציפיתי למשחק קשה יותר אבל עשיתי את הכי טוב שלי ושיחקתי טוב היום. המטרה שלי היא להיות במאייה הראשונה בעולם בסוף שנה הבאה ומטרה קרובה יותר היא להיכנס למוקדמות הרולאן גארוס״.

פרידמן הנרגשת הוסיפה כי היא מאוד רוצה להגיע ולייצג את ישראל ולשחק בנבחרת הפדרציה - אלא שהדבר תלוי בשלב זה, בהוריה, שכן היא עדיין לא חצתה את גיל 18: "בשלב הזה ההורים שלי מחליטים אבל אני מאמינה שזה יקרה בסופו של דבר״.

"גאה בעצמי ומאושרת". פרידמן, היום (ניר קידר, איגוד הטניס)


מחר בשעה 17:00 יתקיים משחק גמר הגברים בין דודי סלע ואמיר וינטרוב לאחר גמר זוגות הגברים בין אנדי רם ויוני ארליך ודודי סלע ואמיר וינטרוב.