עוקץ הכלות: "אותרה החברה שנעלמה"

ליאור וכנרת ערכו חתונה גדולה ומושקעת בסוף השבוע שעבר, ובין האורחים הייתה גם חברתן הטובה שאף סייעה להן לארגן את האירוע. יום למחרת, נדהמו הכלות לגלות שהחברה גנבה מהן חלק ממתנות החתונה וכסף שחסכו בסך 25 אלף שקלים - ונעלמה. לטענתן, היא נמצאה היום - שבוע לאחר החתונה. במשטרה סירבו להתייחס לפרטים

ליאור וכנרת ביום שהפך ממאושר למצער (פייסבוק)

שבוע לאחר החתונה שהסתיימה בבריחתה של אחת האורחות עם מתנות החתונה, מספרות היום (חמישי) הכלות ליאור וכנרת כי חברתן אותרה והועברה לטיפול המשטרה. מהמשטרה נמסר כי הם לא מתייחסים לנושאים בחקירות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"המשטרה בישרה לנו הבוקר שהיא נמצאה, ואמרו לנו שהחקירה נמצאת בשלב התחלתי אז אין לנו מידע נוסף כרגע", אמרה ליאור. "אני מאמינה שהיא תשלם על מה שהיא עשתה לנו". זוגתה, כנרת, הוסיפה: "אנחנו רוצות להודות לכל מי שעזר לנו למצוא אותה. לצערי את הכסף שנגנב כנראה לא נראה בחזרה".

בערב יום חמישי שעבר נערכה חתונתן של השתיים באירוע גדול ומושקע. חברתן הטובה, שאף גרה עמן במשך מספר שנים בעבר, סייעה לשתיים לארגן את הערב המאושר בחייהן.

אלא שיום למחרת החתונה, כשהשתיים התעוררו במלון אליו נסעו יחד עם החברים שחגגו איתן, נדהמו הבנות לגלות שחברתן נעלמה - ושכסף מזומן שחסכו על מנת לשלם על האירוע נעלם יחד איתה, בנוסף לחלק מכספי המתנה של האורחים.

"אנחנו שבורות והמומות" (פייסבוק)

"לא האמנו שהיא יכולה לעשות משהו כזה"

"אנחנו המומות, בחיים לא חשבנו שיכול לקרות דבר כזה ושהיא תעשה את זה", סיפרה השבוע ליאור. "ניסינו ליצור איתה קשר מאז אותו בוקר והיא פשוט לא עונה. בהתחלה דאגנו לשלומה כי חשבנו שפגעה בעצמה, היא נחשבת עכשיו לנעדרת. אחר כך גילינו שהיא גנבה מאיתנו סכום גדול ממה שחשבנו בתחילה".

ליאור גם העידה כי מדובר בחברה טובה שלה מגיל 12 - שהתגוררה איתה ובהמשך גם עם בת זוגה במשך 5 שנים: "היא קיבלה ממני עזרה כלכלית ונפשית, היא מסובכת בחובות ולא בקשר עם המשפחה שלה. לא האמנו שהיא בכלל יכולה לעשות משהו כזה. חסכנו כסף לחתונה הזו - היא עזרה לנו לארגן אותה, ועכשיו היא נעלמה עם הכסף וחלק מהמתנות".

השתיים תכננו לשלם עבור אולם האירועים ממתנות החתונה והכסף שחסכו, וכעת הן חייבות כסף לאולם: "היא גנבה מאיתנו 25 אלף שקלים, כשהחתונה עלתה כפול מזה. היא ממש תכננה הכל והתעקשה שהיא תשמור לנו על הכסף. היא ידעה בדיוק כמה כסף לקחת - זו הסיבה שלא לקחה את הכל, אלא חלק גדול - והרוב במזומן. היא פשוט ברחה, הבגדים והחפצים שלה נותרו מאחור".

ליאור וכנרת הגישו בסוף השבוע האחרון תלונה נגד החברה למשטרת פתח תקווה. "לא ציפיתי לזה, בת הזוג שלי לקחה את זה קשה והיא לא מפסיקה לבכות", הוסיפה ליאור. "היא לא מבינה איך היא עשתה לנו דבר כזה. אנחנו פשוט לא מתפקדות. אנשים טובים עוזרים לנו ומשתפים את הפוסט שפרסמנו בפייסבוק. אנחנו מקוות שימצאו אותה במהרה".