הפצוע האנוש בפיגוע חוגג בר מצווה: "באנו להראות לכולם את הנס"

חודשיים בלבד לאחר שמחבל בן 13 דקר אותו ופצע אותו אנושות, נאור בן עזרא חוגג את בר המצווה שלו בליווי בני משפחה וחברים ברחבת הכותל. לחגיגה הגיע גם הפרמדיק שהציל את חייו: "קשה להאמין שהוא כאן על רגליו"

"באנו לחגוג את הנס" (חדשות 2)

אל רחבת הכותל המערבי הגיעה היום (חמישי) משפחתו של נאור בן עזרא, שנפצע אנוש בפיגוע דקירה בפסגת זאב לפני כחודשיים, לחגוג את בר המצווה של נאור. "באנו להראות לכולם את הנס שקרה לנו", אמר אביו של נאור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נאור נדקר בחזה בידי נער פלסטיני בן 13 שעה שרכב על אופניו סמוך לביתו ואיבד דם רב. הוא היה מורדם ומונשם במשך קרוב לשבוע ולאחר מכן השתפר מצבו. הבוקר הוא הגיע בליווי עשרות בני משפחה וחברים לחגוג את המאורע.

לאירוע הגיע גם פרמדיק מד"א דויד דלפן, שטיפל בנאור בזירה ולדברי הרופאים בבית החולים, היה גם זה שהעניק לו את הטיפול שהציל את חייו. נאור פגש את דלפן היום לראשונה, והודה לו על שהציל את חייו.

"כשהגענו לזירה ראינו מיד את נאור במצב קשה מאוד עם דימום חמור", סיפר דלפן במהלך החגיגות. "הבנתי שהמצב אנוש אבל נלחמנו על חייו. קשה להאמין שחודשיים אחרי הוא כאן חוגג על שתי רגליו", הוסיף.

נאור והפרמדיק שהציל את חייו (חדשות 2)

"זו בר מצווה שמבחינתו היא גם סמל לניצחון", אמר בהתרגשות אביו של נאור. "הגענו לחגוג את הנס ולהודות לה' שלפני חודשיים נאור היה בין חיים למוות, והיום הוא כאן אתנו".