הכלות בהלם: החברה הטובה גנבה את מתנות החתונה - ונעלמה

ליאור וכנרת ערכו חתונה גדולה ומושקעת בסוף השבוע האחרון, ובין האורחים הייתה גם חברתן הטובה, שאף התגוררה איתן במשך שנים וסייעה להן לארגן את האירוע. יום למחרת, נדהמו הכלות לגלות שהחברה שדדה מהן חלק ממתנות החתונה וכסף שחסכו בסך 25 אלף שקלים - ונעלמה. "לא האמנו שדבר כזה יכול לקרות, אנחנו שבורות"

ליאור וכנרת ביום שהפך ממאושר למצער (פייסבוק)

היא הייתה החברה הכי טובה שלהן במשך שנים, סייעה להן לארגן את הערב המאושר בחייהן - ואז נעלמה בלי להשאיר עקבות, כשבידיה מתנות החתונה: ערב יום חמישי האחרון היה המאושר בחייהן של ליאור וכנרת, שנישאו זו לזו באירוע גדול ומושקע. מי שסייעה לשתיים לתכנן את הערב הגדול הייתה חברתן הטובה, שאף התגוררה בביתן - ועשתה הכל על מנת לעזור בארגון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

יום למחרת, כשהשתיים התעוררו במלון אליו נסעו לאחר החתונה יחד עם החברים שחגגו איתן ערב לפני, נדהמו הבנות לגלות שהחברה הטובה נעלמה - ושכסף מזומן שחסכו על מנת לשלם על האירוע נעלם יחד איתה, בנוסף לחלק מכספי המתנה של האורחים.

"אנחנו המומות, בחיים לא חשבנו שיכול לקרות דבר כזה ושהיא תעשה את זה", מספרת ליאור. "ניסינו ליצור איתה קשר מאז אותו בוקר והיא פשוט לא עונה. בהתחלה דאגנו לשלומה כי חשבנו שפגעה בעצמה, היא נחשבת עכשיו לנעדרת. אחר כך גילינו שהיא גנבה מאיתנו סכום גדול ממה שחשבנו בתחילה".

לדבריה של ליאור, מדובר בחברה טובה שלה מגיל 12 - שהתגוררה איתה ובהמשך גם עם בת זוגה במשך 5 שנים: "היא קיבלה ממני עזרה כלכלית ונפשית, היא מסובכת בחובות ולא בקשר עם המשפחה שלה. לא האמנו שהיא בכלל יכולה לעשות משהו כזה. חסכנו כסף לחתונה הזו - היא עזרה לנו לארגן אותה, ועכשיו היא נעלמה עם הכסף וחלק מהמתנות".

"היא רקדה ושמחה בחתונה וידעה שהיא הולכת לגנוב לנו את הכסף"

השתיים תכננו לשלם עבור אולם האירועים ממתנות החתונה והכסף שחסכו, וכעת הן חייבות כסף לאולם: "היא גנבה מאיתנו 25 אלף שקלים, כשהחתונה עלתה כפול מזה. היא ממש תכננה הכל והתעקשה שהיא תשמור לנו על הכסף. היא ידעה בדיוק כמה כסף לקחת - זו הסיבה שלא לקחה את הכל, אלא חלק גדול - והרוב במזומן. היא פשוט ברחה, הבגדים והחפצים שלה נותרו מאחור".

"היא רקדה ושמחה בחתונה כאילו כלום, כשבעצם היא ידעה שאחרי האירוע היא הולכת לגנוב את הכסף. אמרנו לה שגם אחרי החתונה נמשיך לעזור לה - או שתגור אצלנו או שנעזור לה לממן דירה קרוב אלינו", מספרת ליאור.

"אנחנו שבורות והמומות" (פייסבוק)

ליאור וכנרת הגישו בסוף השבוע האחרון תלונה נגד החברה למשטרת פתח תקווה. לאחר הערב המאושר בחייהן, נותרו ליאור וכנרת שבורות וכואבות: "לא ציפיתי לזה, בת הזוג שלי לקחה את זה קשה והיא לא מפסיקה לבכות. היא לא מבינה איך היא עשתה לנו דבר כזה. אנחנו פשוט לא מתפקדות. אנשים טובים עוזרים לנו ומשתפים את הפוסט שפרסמנו בפייסבוק. אנחנו מקוות שימצאו אותה במהרה".